BOIRON Sulfur 15 CH granulki 4 g 1op

Kod produktu: 34286
Ocena: 0

Homeopatyczny produkt leczniczy o szerokim spektrum działania

Producent: BOIRON
Cena: 13,87 zł 13.87
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Sulfur 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Badania wykazały że Sulfur jest najszerzej i najgłębiej działającym lekiem spośród homeopatów. Lek działa w obrębie skóry, błon śluzowych, tkanki łącznej układu krążenia, wątroby. Podstawowe wskazania dotyczą układu oddechowego oraz skóry i zmian dermatologicznych. Polecany jest w leczeniu nawracających stanów zapalnych nosa oraz nosowych części gardła, anginy, alergii układu oddechowego, katarze, zapaleniu tchawicy, oskrzeli, zapaleniu opłucnej również w trądziku krostkowym, zapaleniu mieszków włosowych, zapaleniu powiek i spojówek. Wskazany jest również w leczeniu chorób przewodu pokarmowego (zapalenie jamy ustnej, afty, nieżyt żoładka, migreny wywołane zaburzeniami trawienia i czynnosci wątroby), w dolegliwościach stawowych może być stosowany z innymil lekami wspomagając ich działanie, w chorobie krążeniowej zwłaszcza w początkowym stadium nadciśnienia tętniczego, w chorobach dróg moczowych i narządów płciowych (nocne nie trzymanie moczu, przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie pochwy), również jako leczenie wspomagające w leczeniu cukrzycy. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl