Bebilon 1 z Pronutra płyn doustny 90 ml

Kod produktu: 33304
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Mleko w płynie dla niemowląt od 1 dnia życia, gotowe do spożycia

Producent: Nutricia
Cena: 2,92 zł 2.92
quantity szt.

Opis

Postać

Mleko w płynie

Opakowanie

Butelka 90ml

Skład

Pronutra+ to unikalna mieszanka składników, w skład której w mleku Bebilon 1 wchodzą: opatentowana kompozycja prebiotyków GOS/FOS, które wspierają korzystną mikrofloręjelitową, DHA, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA) z grupy Omega 3 wilości 0,3% kwasów tłuszczowych, witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Działanie

Bebilon 1 z Pronutra+ jest pełnowartościowym mlekiem początkowym przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.Nowa receptura Pronutra+ to podwyższona zawartość kwasu tłuszczowego DHA z grupy Omega 3, który jest ważny dla rozwoju wzroku dziecka oraz zawartość kwasu DHA wynosząca 0,3% kwasów tłuszczowych, co jest zgodne z najnowszymi zaleceniami Europejskiego Urzędu do spraw Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Mleko zawiera również kwas α-linolenowy z grupy Omega 3, niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych. Produkt jest źródłem wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zawiera minerały (żelazo, wapń, jod, miedź, cynk) oraz węglowodany i tłuszcze. Wzbogacony jest również o nukleotydy wpływające na metabolizm.

Wskazania

Przeznaczone dla niemowląt od pierwszych dni życia, które nie mogą być karmione piersią. Gotowe do spożycia.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem należy zasięgnąć informację od lekarza. Produkt gotowy do użycia. Może być użyty w temperaturze pokojowej lub po podgrzaniu w kąpieli wodnej.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać mleczko

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl