Bebilon HMF Dodatek do mleka kobiecego x 50 sasz.

Kod produktu: 25059
Ocena: 0

Dodatek do mleka kobiecego dla niemowląt przedwcześnie urodzonych. Produkt nadaje się tylko i wyłącznie do żywienia doustnego lub przez zgłębnik, nie stosować pozajelitowo.

Producent: Nutricia
Cena: 139,90 zł 139.90
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek

Opakowanie

Saszetki x 50 szt.

Skład

Maltodekstryna, zhydrolizowane białko serwatki (z mleka), zhydrolizowane białko kazeiny (z mleka), glicerofosforan wapnia, mleczan wapnia, chlorek sodu, cytrynian magnezu, cytrynian sodu, kwas L-askorbinowy, chlorek potasu, octan DL-α-tokoferolu, L-tryptofan, nikotynamid, octan retinylu, cholekalcyferol, siarczan cynku, D-pantotenian wapnia, fitomenadion, ryboflawina, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan miedzi, kwas foliowy, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu, D-biotyna.

Działanie

Dodatek do mleka kobiecego dla niemowląt z małą i bardzo małą masą urodzeniową masą ciała. Bebilon HMF wzbogaca mleko w białko, składniki mineralne (szczególnie wapń i fosfor), witaminy i pierwiastki śladowe, a także zwiększa wartość energetyczną mleka matki. Produkt nie nadaje się do wzbogacania mleka modyfikowanego przeznaczonego do karmienia niemowląt z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała.

Wskazania

Dla niemowląt z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała.

Dodatek 1 saszetki do 50 ml odciągniętego z piersi mleka uzupełnia zawartość tych związków do poziomu zalecanego w żywieniu niemowląt urodzonych przedwcześnie.

Produkt nie nadaje się do wzbogacania mleka modyfikowanego przeznaczonego do karmienia niemowląt z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała.

Sposób użycia

  • Umyć ręce i wyparzyć wszystkie naczynia potrzebne do przygotowania mleka.
  • Zawartość saszetki dodać do 50 ml mleka kobiecego (37°C).
  • Wymieszać, wstrząsając energicznie przez 30-60 sekund.
  • Przygotować bezpośrednio przed spożyciem. Czas przeznaczony na przygotowanie i wykorzystanie porcji mleka nie powinien przekraczać 2 godzin.
  • Nie używać ponownie niewykorzystanej części mleka.

Nie przekraczać maksymalnej dawki: 3 saszetki/kg masy ciała/dobę.

Ostrzeżenia

Produkt należy stosować pod nadzorem lekarza. Produkt nie nadaje się do wzbogacania pokarmu niemowląt: z alergią pokarmową na białko mleka krowiego, z nietolerancją laktozy, chorobami metabolicznymi takimi jak galaktozemia, fenyloketonuria, niedobory galaktokinazy.

Typ

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl