Bebilon ProFutura 1 Mleko początkowe od urodzenia 800g

Kod produktu: 31941
Ocena: 4.5

Mleko początkowe o zaawansowanej formule, ze zwiększoną dawką kwasu DHA. Przeznaczone jest dla niemowląt od urodzenia jeśli nie są one karmione piersią. Mleko może być stosowane także jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje konieczność dokarmiania. Zaleca się stosowanie produktu wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Produkt zmienia opakowanie Bebilon profutura 1 DUO BIOTIK mleko początkowe 800g

 

Producent: Nutricia
Cena: 71,99 zł 71.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Mleko modyfikowane w proszku

Opakowanie

Puszka 800 g

Skład

Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, bezwodny tłuszcz mleczny, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,95 %), olej rzepakowy, olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, białko serwatkowe w proszku z mleka, 2'-fukozylolaktoza 2'FL (0,77 %), fruktooligosacharydy FOS (0,62 %), olej rybi, wapń, olej z Mortierella alpina, potas, sód, chlorek choliny, witamina C, magnez, emulgator (lecytyny z soi), inozytol, tauryna, żelazo, L-karnityna, cynk, witamina E, nukleotydy (sól sodowa kwasu urydyno-5’-fosforowego, kwas cytydyno-5’-monofosforowy, kwas adenozyno-5’-fosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5’-fosforowego, sól sodowa kwasu guanozyno-5’-fosforowego), przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, L-tryptofan, miedź, tiamina, witamina A, ryboflawina, witamina B6, kwas foliowy, jod, selen, mangan, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12.

Działanie

Bebilon Profutura 1 to pełnowartościowe mleko początkowe w proszku, przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią lub są karmione piersią i dokarmiane mlekiem modyfikowanym. Może być stosowane w przypadku odstawiania niemowlęcia od piersi.

Po otwarciu opakowania mleko wzbogaconej formuły Bebilon Profutura 1 posiada lekko żółtą barwę, co wynika ze zwiększenia - zgodnie z najnowszymi przepisami prawa - zawartości kwasu DHA w tym produkcie, a także z wykorzystania naszego unikalnego procesu, w wyniku którego powstaje oligosacharyd HMO 3’GL, naturalnie występujący w mleku matki.

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla niemowląt od pierwszych dni życia.

TABELA ŻYWIENIA

Tabela żywienia (o ile lekarz nie zaleci inaczej): wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i liczbę posiłków dostosować do potrzeb dziecka.

 Wiek niemowlęcia

liczba porcji na dobę

woda (ml) na 1 porcję

liczba płaskich
porcji na 1 porcję

 1. miesiąc

7

90-120

3-4

 2.-3. miesiąc

6

120

4

 4. miesiąc

6

150

5

 5.-6. miesiąc

4

180

6

1 płaska miarka to 4,6g. Zaleca się, aby po 6. miesiącu przejście z karmienia mlekiem Bebilon Profutura 1 na Bebilon Profutura 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon Profutura 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon Profutura 2.

Sposób użycia

  • Umyć ręce. Butelkę i smoczek wygotować w wodzie przez 10 min. Świeżą wodę pitną gotować przez 5 min, po czym pozostawić do schłodzenia (do ok. 40 °C). Do wygotowanej butelki wlać odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia).
  • Używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierzaj dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku.
  • Dodaj je do przygotowanej butelki. Przestrzegaj wartości podanych w tabeli żywienia.
  • Zamknij butelkę i potrząsaj pionowo przez 10 s do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę wygotowany smoczek.
  • Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu.

Odpowiednią ilość mleka przygotować zgodnie z tabelą żywienia. Nigdy nie dodawać dodatkowych miarek proszku do przygotowanego mleka. Mleko Bebilon Profutura 1 powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem i wykorzystane do 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewypitej części mleka. Niewypitą porcję mleka należy wylać bezpośrednio po skończonym posiłku. Nie zaleca się podgrzewania mleka w kuchence mikrofalowej, ze względu na zagrożenie oparzeniem.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl