Bilobil Forte 0,08 g kapsułki 60 szt

Kod produktu: 8595
Ocena: 0

Preparat usprawnia krążenie krwi w mózgu

Producent: KRKA
Cena: 19,19 zł 19.19
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki twarde

Dawka:

80 mg

Opakowanie:

60 kapsułek

Skład:

Każda kapsułka zawiera 80mg standaryzowanego suchego wyciągu z liści miłorzębu.

Działanie:

Bilobil forte jest preparatem usprawniającym krążenie i zaopatrzenie mózgu w tlen i glukozę. Poprawa przepływu mózgowego działa ochronnie na komórki i tkanki oraz zapobiega osłabieniu sprawności umysłowej. Poprawa przepływu obwodowego przeciwdziała objawom związanym z osłabieniem ukrwienia kończyn.

Wskazania:

U pacjentów z następującymi objawami: osłabieniu pamięci i sprawności umysłowej związanym z wiekiem, pomocniczo w zaburzeniach krążenia mózgowego (z objawami zawrotów głowy, szumu w uszach), pomocniczo w zaburzeniach ukrwienia kończyn ( z objawami uczucia ochłodzenia, bólu w czasie chodzenia).

Przeciwwskazania:

Nie należy zażywać preparatu Bilobil Forte w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania kapsułek Bilobil Forte u dzieci.

Dawkowanie:

U pacjentów z zaburzeniami pamięci i sprawności umysłowej związanymi z wiekiem: 1 kapsułka 2 do 3 razy na dobę. W zawrotach głowy, szumie w uszach, osłabieniu słuchu: 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem. W zaburzeniach ukrwienia kończyn (z objawami uczucie ochłodzenia, ból podczas chodzenia): 2 kapsułki na dobę, rano i wieczorem. Istotne oznaki poprawy występują zwykle po trzech tygodniach zażywania leku. Kurację można kontynuować przez trzy miesiące. Bilobil forte zawiera podwójną dawkę wyciągu z miłorzębu japońskiego.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl