Bilobil Intense kapsułki twarde 0,12g 60 szt

Kod produktu: 27960
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)

Preparat wspomaga osłabienie pamięci oraz sprawności umysłowej związanej z wiekiem

Producent: KRKA
Cena: 23,50 zł 23.50
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Dawka

120 mg

Opakowanie

1 op 60 kapsułek

Skład:

1 kapsułka zawiera 120 mg suchego wyciągu z liści miłorzębu oraz: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza czarny, dwutlenek krzemu, żelatyna, płynna glukoza.

Działanie

Bilobil forte jest preparatem usprawniającym krążenie i zaopatrzenie mózgu w tlen i glukozę. Poprawa przepływu mózgowego działa ochronnie na komórki i tkanki oraz zapobiega osłabieniu sprawności umysłowej. Poprawa przepływu obwodowego przeciwdziała objawom związanym z osłabieniem ukrwienia kończyn. Lek Bilobil Intense zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który poprawia dostarczenie tlenu i glukozy do mózgu.

Wskazania

U pacjentów z następującymi objawami: osłabieniu pamięci i sprawności umysłowej związanym z wiekiem, pomocniczo w zaburzeniach krążenia mózgowego (z objawami zawrotów głowy, szumu w uszach), pomocniczo w zaburzeniach ukrwienia kończyn ( z objawami uczucia ochłodzenia, bólu w czasie chodzenia).

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

1 kapsułka dwa razy na dobę.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl