Bioaron Baby od 6 miesiącaca kapsułki twistoff 30 szt.

Kod produktu: 26019
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat wzmacnia organizm dziecka

Producent: PHYTOPHARM
Cena: 25,67 zł 25.67
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki „twist-off”

Opakowanie:

30 kapsułek

Skład:

Olej z ryb (źródło DHA i EPA, naturalny aromat cytrynowy, tokoferole i palmitynian askorbyl, witamina D3, żelatyna, glicerol

1 kapsułka dziennie dostarcza 100mg DHA i 600j.m. witaminy D3.

Działanie:

Bioaron Baby to kompleksowy preparat zawierający wysokiej jakości olej z ryb (źródło DHA) oraz witaminę D3. Kwasy DHA znajdują się w mleku matki, jednak ich ilość może być różna w zależności od spożywanych prze nią pokarmów, głównie ryb morskich. Dieta niemowlęcia, zwłaszcza nie karmionego piersią lub mlekiem modyfikowanym, powinna być wzbogacana w kwasy Omega-3 (w szczególności w kwas DHA). Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i nerwowego, ponadto odpowiadają za rozwój narządu wzroku oraz prawidłowy wzrost dziecka. Witamina D3 jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci, utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz właściwego funkcjonowania układu immunologicznego. Suplementację witaminą D3 należy rozpocząć już w pierwszych dniach życia i powinno się ją prowadzić w każdej grupie wiekowej. Suplementacja tej witaminy jest niezwykle istotna w naszej strefie klimatycznej, gdyż brak odpowiedniego nasłonecznienia nie pozwala na wystarczającą syntezę D3 w organizmie.

Wskazania:

Do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych oraz witaminy D. Dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia oraz dzieci poniżej 3 roku życia, dorosłych, w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia i dorosłych, dla kobiet w ciąży i karmiące piersią: zawartość 2 kapsułek dziennie, lub w każdym przypadku wg zaleceń lekarza. Końcówkę kapsułki twist-off należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do buzi dziecka, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu. Nie połykać otoczki kapsułki.

Uwaga

Produkt jest przyjmowany pod nadzorem lekarza.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 miesiąca zycia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl