Biolan Gel 0,3% krole do oczu 0.35ml 10 minimsów

Kod produktu: 16173
Ocena: 0

Preparat chroni, nawilża i powleka powierzchnię oka

Cena: 18,26 zł 18.26
quantity szt.

Opis

Producent:

PENTA ARZNEIMITTEL

Postać leku:

Krople do oczu

Opakowanie:

10 minimsów po 0,35 ml

Skład:

Hialuronian sodu 0,30%, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy, fosforan sodu dwuzasadowy, woda oczyszczana

Działanie:

BIOLAN Gel to wiskoelastyczne krople do oczu nie zawierające środków konserwujących, które po zakropleniu tworzą doskonale przejrzystą i bezbarwną warstwę na powierzchni rogówki. BIOLAN Gel chroni, nawilża i powleka powierzchnię oka zapewniając długotrwałą ulgę w dolegliwościach spowodowanych przez czynniki mechaniczne (noszenie twardych lub miękkich soczewek kontaktowych, niektóre okulistyczne procedury diagnostyczne), przez warunki środowiska jak na przykład klimatyzowane pomieszczenia, wiatr, suche, chłodne lub gorące powietrze, powietrze zanieczyszczone przez dym tytoniowy oraz przez wykonywanie pracy obciążającej narząd wzroku (praca przy monitorach komputerowych, mikroskopach, czy długotrwałe prowadzenie pojazdów mechanicznych).

Dawkowanie:

Oddzielić jeden pojemnik jednodawkowy. Upewnić się, że pojemnik nie jest uszkodzony. Otworzyć pojemnik przez pokręcanie górną, płaską, częścią nie odrywać. Zakroplić jedną lub dwie krople preparatu do każdego oka, lub na wewnętrzną powierzchnię soczewki kontaktowej.

Uwagi:

Po zakropleniu resztki preparatu należy wyrzucić.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl