Bodymax Focus x 30 tabl.

Kod produktu: 42186
Ocena: 0

BODYMAX Focus  łączy siłę trzech standaryzowanych ekstraktów roślinnych. Przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia, wykonujących pracę wymagającą skupienia i uwagi w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. BODYMAX Focus jest szczególnie polecany: w okresie nauki, dla pracowników umysłowych, dla kierowców.

Producent: ORKLA CARE
Cena: 14,88 zł 14.88
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

30 szt.

Skład

Ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth ex H.B.K) standaryzowany na zaw. 10% kofeiny, substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, usieciowana), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na zaw. 3% rosawin, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) standaryzowany na zaw. 8% ginsenozydów, substancje glazurujące (poliwinylopirirolidon, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wosk carnauba), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)

 Preparat dostarcza

Zawartość w dziennej porcji"

1 tabletka

 tabletki

 Standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Meyer)
     w tym ginsenozydy

100 mg
8 mg

200 mg
16 mg

 Standaryzowany wyciąg z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.)
     w tym rosawiny

120 mg
3,6 mg

240 mg
7,2 mg

 Standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K)
     w tym naturalna kofeina

400 mg
40 mg

800 mg
80 mg

Działanie

Żeń-szeń

  • zmniejsza uczucie zmęczenia
  • poprawia czujność i koncentrację
  • wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych

Różeniec górski:

  • korzystnie wpływa na wydajność pracy
  • poprawia percepcję
  • wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego

Guarana:

  • zmniejsza zmęczenie
  • pomaga utrzymać witalność umysłową

Wskazania

Przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia, wykonujących pracę wymagającą skupienia i uwagi oraz w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. Szczególnie polecany: w okresie nauki, dla pracowników umysłowych, dla kierowców.

Sposób użycia

Dorośli powyżej 18. roku życia 1-2 tabletki dziennie, w zależności od potrzeb.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania bezpośrednio przed snem. Preparatów zawierających żeń-szeń nie należy stosować dłużej niż przez trzy miesiące. Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz 1-2 tygodnie przed planowanym zabiegiem operacyjnym. W przypadku stosowania leków przeciwdepresyjnych lub nasilenia objawów, należy skonsultować przyjmowanie preparatu z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl