Boiron Thuya Occidentalis 9CH granulki 4 g

Kod produktu: 4997
Ocena: 0

Homeopatyczny produkt leczniczy o szerokim spektrum działania.

Producent: BOIRON
Cena: 13,87 zł 13.87
quantity szt.

Opis

Producent     

BOIRON

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Thuya 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Brodawki.

Ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, gdyż jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też sposób dawkowania powinno uzgodnić się z lekarzem.

Sposób użycia

10 granulek raz w tygodniu, działanie produktu należy uzupełnić lekami dobranymi odpowiednio do wyglądu i lokalizacji brodawek. Dawkowanie w konkretnej terapii należy uzgodnić z lekarzem.

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Lek nie powinien być przyjmowany przez pacjentów z wrodzoną nietolerancją galaktozy czy fruktozy  lub upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy oraz niedoborem laktazy, sacharazy i izomaltazy.

Uwaga

W przypadku braku leku  w aptece, preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt e-mailowy pod adres: kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny: 032-415-14-67 w godz. od 8-22 (w dni robocze).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl