Brodacid Płyn na brodawki 8g

Kod produktu: 403
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Płyn do stosowania na skórę

Producent: GRUPA INCO
Cena: 15,48 zł 15.48
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Flakonik

Skład

100 g płynu zawiera: Kwas salicylowy - 10,0 g; Kwas mlekowy - 5,0 g; Dimetylosulfotlenek - 2,0 g

Działanie

Mieszanina kwasu salicylowego i mlekowego działa keratolicznie na komórki naskórka, zarażone wirusem papilloma. Dodatek dimetylosulfotlenku powoduje zwiększone przenikanie składników aktywnych w głąb tkanki. Zastosowanie podłoża w formie lakieru umożliwia bardzo dokładne nałożenie preparatu, wyłącznie w miejsce zmian chorobowych.

Wskazania

Brodawki zwykłe, okołopaznokciowe, stóp, mozaikowe.

Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować do leczenia brodawek płaskich, zmian zlokalizowanych na twarzy, w okolicach oczu i na błonach śluzowych. Nie stosować na znamiona owłosione. Nie stosować na podrażnioną, zainfekowaną lub zmienioną zapalnie skórę. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jeden ze składników.

Ostrzeżenie

Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności. Nie stosować leku po terminie ważności. Nie dopuszczać do kontaktu preparatu z błonami śluzowymi. Chronić oczy przed preparatem.

Dawkowanie

Po odkręceniu nakrętki i wyjęciu aplikatora chwilę odczekać, aż nadmiar płynu spłynie do flakonika, a następnie posmarować wyłącznie powierzchnię brodawki, zwracając uwagę aby płyn nie dostał się na zdrową skórę. Po posmarowaniu chwilę odczekać, aż płyn zaschnie w postaci białej błonki. Smarować dwa razy dziennie rano i wieczorem przez okres 6 do 8 tygod­ni. Stosować na czystą, suchą skórę. Nie stosować uprzednio żadnych kosmetyków.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl