Bronchostop Duo na kaszel syrop 120ml

Kod produktu: 42778
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Bronshostop Duo na kaszel to tradycyjny produkt leczniczy roślinny o smaku malinowym stosowany do pobudzania odkrztuszania zalegającego, gęstego śluzu w przypadku kaszlu związanego z przeziębieniem oraz do uśmierzania podrażnienia gardła i związanego z tym suchego kaszlu. Lek wskazany do stosowania od 3 roku życia.

 

Producent: KWIZDA PHARMA
Cena: 16,14 zł 16.14
quantity szt.

Opis

kład: 15 ml syropu zawiera: 120 mg wyciągu suchego z Thymus vulgaris L. i/lub Thymus zygis L, herba (ziele tymianku) (7-13: 1), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: woda; 830 mg wyciągu z Althaea officinalis L., radix (korzeń prawoślazu) (1: 12-14), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: woda

 

Dawkowanie: 

Lek odmierzać za pomocą dołączonej miarki

 

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 

15 ml co 3 do 4 godzin, 4 razy na dobę. W razie konieczności maksymalnie 6 razy na dobę, przy czym maksymalna dawka dobowa wynosi 90 ml. 

 

Dzieci w wieku 6 – 12 lat:

7,5 ml co 3 do 4 godzin, 4 razy na dobę. W razie konieczności maksymalnie 6 razy na dobę, przy czym maksymalna dawka dobowa wynosi 45 ml. 

 

Dzieci w wieku 3 – 6 lat:

Wyłącznie po konsultacji z lekarzem: 7,5 ml co 3 do 4 godzin, 4 razy na dobę (w razie konieczności można podać maksymalnie 6 razy na dobę, przy czym maksymalna dawka dobowa wynosi 45 ml). 

 

Wskazania: tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania; stosowany do pobudzania odkrztuszania zalegającego, gęstego śluzu w przypadku kaszlu związanego z przeziębieniem oraz do uśmierzania podrażnienia gardła i związanego z tym suchego kaszlu

 

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne, inne rośliny należące do rodziny Lamiaceae lub którąkolwiek subst. pomocniczą

 

Ostrzeżenia i środki ostrożności:

W przypadku pojawienia się duszności, gorączki lub ropnej wydzieliny należy skonsultować się z lekarzem. Stosowanie u dzieci do 3 lat nie jest zalecane ze względu na brak dostępnych danych. Zawiera środki konserwujące (parahydroksybenzoesan metylu i parahydroksybenzoesan propylu), które mogą powodować reakcje alergiczne (możliwe reakcje typu późnego) oraz koncentrat soku malinowego, w którego składzie obecna jest sacharoza, glukoza i fruktoza. Pacjenci z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy, nie powinni przyjmować leku.

Zawiera ksylitol, który może działać przeczyszczająco (wartość kaloryczna 2,4 kcal/g ksylitolu) 

 

Podmiot odpowiedzialny: 

Kwizda Pharma GmbH,

Austria

 

Dystrybutor:

MagnaPharm Poland Sp. z o.o.,

Al. Jerozolimskie 146 D,

02-305 WarszawaDodatkowe info: 

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl