Buscopan 10mg czopki 10 szt.

Kod produktu: 32821
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego

Producent: BOEHRINGER
Cena: 19,79 zł 19.79
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Czopki

Opakowanie

1 op 10 czopków

Skład

Jeden czopek zawiera 10 mg hioscyny butylobromku (Hyoscini butylbromidum). Inne składniki leku to: witepsol W 45, woda oczyszczona.

Działanie

Preparat Buscopan zawiera bromek N-butyloskopolaminy (butylobromek hioscyny), który działa rozkurczowo (spazmolitycznie) na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych i układu moczowo-płciowego.

Wskazania

Polecany w bolesnych skurczach żołądka, kolce jelitowej, zespole jelita drażliwego), w stanach skurczowych i dyskinezji dróg żółciowych (w zaburzeniach czynnościowych w obrębie dróg żółciowych, ostrym bólu w drogach żółciowych, kolce żółciowej), w stanach skurczowych w obrębie układu moczowo-płciowego (w bolesnym miesiączkowaniu, kolce nerkowej, stanach skurczowych związanych z kamicą moczowodową).

Sposób użycia

O ile lekarz nie zaleci inaczej: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 3 do 5 razy na dobę po 1 do 2 czopków; dzieci 6-12 lat: 3 razy na dobę po 1 czopku.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać czopki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl