Butelka antykolkowa CANPOL EasyStart 120 ml

Kod produktu: 23109
Ocena: 0

Antykolkowa butelka CANPOL EasyStart jest lekka, trwała i przejrzysta. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy, dzięki czemu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Butelka posiada rożne kombinacje kolorów i wzorów graficznych.

Producent: CANPOL
Cena: 17,32 zł 17.32
quantity szt.

Opis

Postać

Butelka

Opakowanie

Butelka 120ml

Opis

Antykolkowa butelka EasyStart została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Jest przejrzysta i wykazuje się lekkością oraz trwałością. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy, dzięki czemu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Butelka jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy.

Właściwości butelki:

  • Skuteczny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów.
  • Smoczek wykonany z bezpiecznego i delikatnego silikonu.
  • Ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi.
  • Profilowany kształt zapewnia prawidłowe trzymanie butelki podczas karmienia.
  • Szeroki otwór ułatwia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki.
  • Czytelna i precyzyjna skala, umożliwia szybkie przygotowanie pokarmu.
  • Butelka z bezpiecznego, nowoczesnego materiału jest lekka i przejrzysta.
  • Kompatybilna z laktatorami canpol babies.

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem rozmontowane części butelki oraz smoczek wyczyścić i umieścić na 5 minut we wrzącej wodzie. Czyścić przed każdym użyciem. Gotowanie dłuższe od zalecanego oraz twarda woda mogą powodować powstawanie osadu. Po użyciu butelkę ze smoczkiem oczyścić z resztek pokarmu, wypłukać, umyć, a następnie zdezynfekować w sterylizatorze lub wrzącej wodzie.

Uwagi

Nie zaleca się mycia butelki i smoczka w zmywarce, gdyż detergenty lub środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Do czyszczenia nie używać środków antybakteryjnych. Sprawdzić przed każdym użyciem i rozciągnąć smoczek we wszystkich kierunkach. Szczególnie dokładnie sprawdzić smoczek, gdy dziecko ma zęby. Wyrzucić przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub osłabienia. Nie dokręcać nakrętki ze smoczkiem zbyt mocno, ponieważ smoczek może nie odpowietrzać się właściwie. Sprawdzić czy pokarm nie przecieka spod nakrętki. Nie dziurkować i nie powiększać otworów smoczka, może to spowodować jego zniszczenie. Jeżeli podgrzewa się pokarm w kuchence mikrofalowej, należy pamiętać, że butelka musi być otwarta.

Zachować szczególną ostrożność podczas ogrzewania w kuchence mikrofalowej. Zawsze zamieszać ogrzewany pokarm w celu równego rozkładu temperatury i przed podaniem sprawdzić temperaturę. Nie zostawiać smoczka do karmienia w miejscu nasłonecznionym lub gorącym oraz w środkach dezynfekujących („roztwór sterylizacyjny”) na czas dłuższy od zalecanego, ponieważ może to spowodować osłabienie smoczka. Ze względu na bezpieczeństwo i higienę zaleca się wymianę smoczka na nowy maksymalnie co 2 miesiące.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl