Butelka szklana 240ml CANPOL

Kod produktu: 23484
Ocena: 0

Wąska szklana butelka wykonana z najwyższej jakości szkła. Jest bezpieczna, lekka i przejrzysta. Posiada okrągły smoczek silikonowy o przepływie 12m+. Butelka dostępna w różnych kombinacjach kolorów i wzorach graficznych.

 
 

Producent: CANPOL
Cena: 10,66 zł 10.66
quantity szt.

Opis

Postać

Butelka

Opakowanie

Butelka 240ml

Opis

Wąska szklana butelka wykonana z najwyższej jakości szkła. Jest bezpieczna, lekka i przejrzysta.

  • Wykonana z naturalnego, odnawialnego surowca - szkło.
  • Widoczna i precyzyjna skala.
  • Możliwość wyboru smoczka w różnych kształtach i z różnych materiałów.

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem rozmontowane części butelki oraz smoczek wyczyścić i zdezynfekować we wrzącej wodzie. Po każdym użyciu butelkę ze smoczkiem oczyścić z resztek pokarmu, umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego płynu, dokładnie wypłukać i zdezynfekować.

Uwagi

Butelki nie gotować ani dezynfekować w sterylizatorze parowym/elektrycznym. W celu dezynfekcji polewać gorącą wodą. Butelkę można podgrzewać w kuchence mikrofalowej, ale butelka musi być wtedy otwarta. Butelkę można myć w zmywarce. Do czyszczenia nie używać środków antybakteryjnych. Smoczek można dezynfekować w sterylizatorze parowym/elektrycznym. Gotowanie i twarda woda mogą powodować powstawanie osadu. Sprawdzić przed każdym użyciem i rozciągnąć smoczek we wszystkich kierunkach. Szczególnie dokładnie sprawdzić smoczek, gdy dziecko ma zęby. Wyrzucić, gdy zauważy się na smoczku pierwsze oznaki uszkodzenia lub osłabienia. Nie dokręcać nakrętki ze smoczkiem zbyt mocno, ponieważ smoczek może nie odpowietrzać się właściwie. Sprawdzić czy pokarm nie przecieka spod nakrętki. Nie dziurkować i nie powiększaj otworów smoczka, może to spowodować jego zniszczenie.

Nie zostawiać smoczka do karmienia w miejscu nasłonecznionym lub gorącym oraz w środkach dezynfekujących („roztwór sterylizacyjny”) na czas dłuższy od zalecanego, ponieważ może to spowodować osłabienie smoczka. Ze względu na bezpieczeństwo i higienę zaleca się wymianę smoczka na nowy max. co 2 miesiące. Jeżeli podgrzewa się pokarm w kuchence mikrofalowej, zachować szczególną ostrożność. należy pamiętać, że butelka musi być otwarta. Ogrzany pokarm zawsze zamieszać w celu równego rozkładu temperatury. Przed podaniem sprawdzić jego temperaturę.

Uwaga! W skutek upadku lub silnego uderzenia butelka może ulec uszkodzeniu. Ze względów bezpieczeństwa podczas karmienia nie pozostawiać dziecka bez opieki. Produkt nie jest zabawką. Nieużywaną butelkę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl