CH-Kollagen płyn do picia na stawy 30ampułek po 25ml

Kod produktu: 22931
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Wysokowartościowy pokrewny organizmowi kolagenem na stawy, zmniejsza ból związany z aktywnością i ruchem.

Kuracja 30 dniowa.

Producent: DEUTSCHLAND
Cena: 105,00 zł 105.00
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn do picia w ampułkach

Opakowanie

Jedno opakowanie zawiera 30 sztuk ampułek do picia po 25ml. (zawartość 750ml.)

Skład

Główny składnik: hydrolizat kolagenu. Pozostałe składniki: woda, fruktoza, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy, barwnik: wyciąg słodowy, witamina C, środek konserwujący, środek słodzący, aromat, witamina E.

10 g hydrolizatu kolagenu w 1 ampułce

Działanie

CH - Kollagen® jest wysokowartościowym, pokrewnym organizmowi kolagenem na stawy, powodujacym zmniejszenie bólu związanego z aktywnością ruchową. Działa bezpośrednio na komórki chrząstki stymulując syntezę kolagenu i proteoglikanów w chondrocytach (stanowiacych 95% masy chrzastki stawowej). Bardziej niż sama kalcytonina hamuje rozpad kolagenu u pacjentów z osteoporozą, zawiera 3 razy więcej proliny i glicyny, które są głównym składnikiem struktury kolagenu. Charakteryzuje się dużą biodostepnoscią, co ułatwia jego wychwyt i wchłanianie w przewodzie pokarmowym. Po przyjeciu doustnym 1 raz dziennie posiada udowodniony wysoki prof il bezpieczeństwa, dlatego może być przewlekle stosowany przez pacjentów.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w kolagen. Działa wspomagajaco w chorobach układu kostno – stawowego, powodujac zmniejszenie bólu związanego z aktywnością ruchową.Preparat polecany dla osób narażonych na dużą utratę kolagenu, m.in. wykonujących ciężką pracę fizyczną, rehabilitowanych ruchowo, ćwiczących rekreacyjnie i sportowców wyczynowych. Zalecany również jest dla rekonwalescentów po zabiegach chirurgicznych, złamaniach i kontuzjach.

Sposób użycia

Zaleca się przyjmować jedną ampułke dziennie, niezależnie od posiłków przez okres 2-3 miesiecy.Przed spożyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Przeciwwskazania

Nie stwierdzono.

Nie stosować preparatu CH - Kollagen® w przypadku, gdy opakowanie zostanie otwarte lub uszkodzone. Preparatu CH - Kollagen® nie poddano ocenie w grupie kobiet ciężarnych i karmiących.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać ampułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl