CHLORHEXIL EXTRA Płyn do płukania 250ml

Kod produktu: 26189
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Specjalistyczny płyn antyseptyczny do intensywnej pielęgnacji i ochrony jamy ustnej

Producent: TACTICA
Cena: 23,33 zł 23.33
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Płyn

Opakowanie:

Butelka 250 ml

Skład:

Chlorheksydyna 0,20%, Triklosan 0,1%, Chlorek Cetylpirydyny 0,05%, α-bisabolol

Działanie:

Stosowany po szczotkowaniu zębów: skutecznie i szybko zwalcza płytkę bakteryjną, efektywnie kontroluje florę bakteryjną w jamie ustnej zarówno przed zabiegami stomatologicznymi jak i po nich, oraz w okresie okołozabiegowym schorzeń przyzębia. Zapobiega procesom zapalnym dziąseł.

Wskazania:

Leczenie chorób przyzębia (np. zapalenia dziąseł). Leczenie urazów będących wynikiem ingerencji chirurgicznej. Leczenie ostrych zapaleń (np. ropień, owrzodzenia). Przerost dziąseł. Zabezpieczanie pacjentów po wszczepieniu implantów. Pacjenci po immunosupresji – chemioterapii. Pacjenci cierpiących na AIDS, białaczkę. Pacjenci z naturalnymi zaburzeniami odporności. Pacjenci z zaburzeniami psychicznymi niezdolni do właściwej higieny j. ustnej.

Sposób użycia:

Należy stosować nierozcieńczony 2 razy dziennie po szczotkowaniu zębów. Nakrętkę z podziałką napełnić 10 ml płynu do ust. Płukać jamę ustną przez 1 minutę.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl