CLIMEA test menopauzalny 2 szt.

Kod produktu: 31798
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Test domowy umożliwia zdiagnozowanie okresu menopauzalnego

Producent: AFLOFARM
Cena: 12,47 zł 12.47
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Test menopauzalny

Opakowanie

1 op. 2 sztuki

Działanie

Climea test menopauzalny jest testem płytkowym, przeznaczonym do jakościowego wykrycia podwyższonego poziomu hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu, co umożliwia zdiagnozowanie okresu menopauzalnego. Czułość testu wynosi 25 mlU/ml.Stężenie hormonu FSH zmienia się podczas cyklu miesiączkowego, dlatego aby stwierdzić że poziom hormonu FSH w organizmie kobiety jest stale podwyższony, należy przeprowadzić dwa testy w odstępie tygodnia, jeden po drugim. Okres menopauzalny można podzielić na następujące etapy: Okres przedmenopauzalny Okres od 2 do 10 lat przed menopauzą właściwą, w którym następują zmiany stężeń hormonów w organizmie kobiety.Okres pomenopauzalny rozpoczyna się po upływie 12 miesięcy od wystąpienia ostatniej miesiączki i trwa do końca życia kobiety. Poziom FSH pozostaje stale podwyższony.Climea test menopauzalny jest testem jakościowym, nie jest przeznaczony do ilościowego określenia stężenia FSH w moczu lub jego wzrostu.

Wskazania

Dla kobiet w o kresie menopauzalnym. Umożliwia zdiagnozowanie okresu menopauzalnego. Test przeznaczony do jakościowego wykrycia podwyższonego poziomu hormonu FSH w moczu,

Sposób użycia

  • 1. Próbkę moczu należy zebrać do czystego, suchego pojemniczka.
  • 2. Bezpośrednio przed wykonaniem testu otwórz foliowe opakowanie i wyjmij płytkę testową.
  • 3. Połóż płytkę testową na czystej, poziomej powierzchni (okienko testowe powinno być skierowane do góry). Przy pomocy pipety nanieś 3-4 krople moczu do okienka próbki na płytce i zacznij odmierzać czas.
  • 4. Zaczekaj 10 minut i odczytaj wynik. Podczas odczytywania wyniku tło w okienku testowym powinno być czyste. Nie wolno odczytywać wyniku po czasie dłuższym niż 20 minut.

Jeżeli w obszarze kontrolnym (C) pojawi się czerwona linia możesz być pewna, że test został przeprowadzony prawidłowo.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl