CUDO SilkyFeet Tarka do stóp L'biotica

Kod produktu: 38501
Ocena: 0

Przyrząd do natychmiastowego usuwania zrogowaceń, odcisków i twardej skóry ze stóp. Pomaga uzyskać natychmiastowy efekt miękkiej skóry już od pierwszego zastosowania.

Producent: LBIOTICA
Cena: 22,60 zł 22.60
quantity szt.

Opis

Postać

Tarka do stóp

Opakowanie

1 tarka

Działanie

Tarka w szybki i skuteczny sposób pomaga usunąć odciski, zrogowacenia i twardą skórę ze stóp. Posiada precyzyjne minipilniczki w delikatny sposób ścierające zgrubienia i martwy naskórek. Ergonomiczna rączka zapewnia pewny uchwyt i ułatwia stosowanie. CUDO SilkyFeet nie wymaga uprzedniego namoczenia stóp.

Tarka pozwoli przywrócić stopom młodzieńczą gładkość, delikatność i upragniony komfort.

Wskazania

Odciski, zrogowacenia, twarda skóra na stopach

Sposób użycia

  • Stosować przed kąpielą lub przemoczeniem nóg. Stopa musi być sucha.
  • Używać strony z tarką  dla bezpiecznego usuwania zrogowaciałej i twardej skóry.
  • Delikatnie przycisnąć tarkę do powierzchni skóry, w miejscu zgrubienia. Przesuwać powoli minipilniczki do przodu i do tyłu wzdłuż stwardniałej skóry.
  • Wykonując powolne ruchy, sprawdzać w międzyczasie efekt działania. W miejscach dużych zgrubień naciskać nieco mocniej na skórę. Przerywać proces w celu sprawdzenia rezultatów. Gdy pojawi się zdrowa skóra lub usunie się zgrubienie należy przerwać ścieranie. Zbyt długie ścieranie może powodować ból lub doprowadzić do podrażnień.
  • Po użyciu należy opróżnić pojemnik, opłukać tarkę chłodną wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl