CURAPROX Curababy gryzak z grzechotką 1 szt

Kod produktu: 16650
Ocena: 0

Kombinacją szczoteczki do masażu dziąseł, gryzaczka i grzechotki.

Producent: CURADEN
Cena: 74,93 zł 74.93
quantity szt.

Opis

Postać

3 w 1 szczoteczka do masażu dziąseł, gryzak i grzechotka

Opakowanie

1 op

Skład

  • Grzechotka z kolorowymi kulkami- do chwytania, dotykania, zabawy, oglądania i słuchania.
  • Różnorodna powierzchnia pokryta wypustkami i kręgami o różnej twardości. Gryzienie podczas ząbkowania sprawia, ze ból związany z wyrzynaniem ząbków staje się dla dziecka łagodniejszy.
  • Wbudowana w gryzak szczoteczka do zębów zawiera elementy stymulujące oraz masujące dziąsła i język, które przygotowują dziecko do używania szczoteczki.

Działanie

Gryzak uśmierza ból podczas ząbkowania. Podczas wyrzynania się zębów, tzw. ząbkowania, gryzienie gryzaka CURAbaby powoduje, że dziecko mniej cierpi i nie płacze. Gryzienie odwraca uwagę i łagodzi ból. Maści i inne lekarstwa nie będą potrzebne.Gryzak CURAbaby jest wykonany z biokompatybilnych, odpornych na złamanie i działanie śliny materiałów. Nie zawiera szkodliwych dodatków zmiękczających ani barwników. Forma gryzaka została tak dobrana, aby dziecko nie skaleczyło się nawet gdyby gryzak spadł dziecku na buzię. Zaokrąglone elementy wykonane są na przemian z miękkiej gumy i twardego plastiku. Wypustki i krążki oraz element małej szczoteczki, sprawiają, że gryzak CURAbaby jest dla dziecka zajmujący i interesujący.CURAbaby jest dostępna w dwóch kolorach: różowy dla dziewczynek i niebieski dla chłopców. CURAbaby poprzez zabawę przygotowuje dziecko do późniejszego szczotkowania zębów i higieny jamy ustnej już na całe życie! .

Wskazania

Polecaną dzieciom w wieku 0-4 miesiąca.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl