Cholesol Płyn doustny 100g

Kod produktu: 603
Ocena: 0

Preparat działa żółciopędnie

Producent: HERBAPOL WROCŁAW
Cena: 13,67 zł 13.67
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Płyn

Opakowanie:

Butelka 100 g

Skład:

Wyciąg złożony z: kwiatostanu kocanek (Helichrysi inflorescentia), koszyczka rumianku (Chamomillae anthodium), owocu kolendry (Coriandri fructus), owocu bzu czarnego (Sambuci fructus), intrakt z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale)

Działanie:

Płyn doustny Cholesol stosuje się w leczeniu objawów niestrawności jako środek żółciopędny. Cholesol przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczenia.

Wskazania:

Leczenie objawów niestrawności.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku: przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu, w tym na kwiaty rumianku, rośliny z rodziny Asteraceae ( Compositae), przy niedrożności dróg żółciowych.

Ostrzeżenia:

U osób ze zdiagnozowaną kamicą żółciową, preparat może być stosowany wyłącznie w porozumieniu z lekarzem. Zachować szczególną ostrożność stosując lek, gdyż zawiera śr. 58 % v/v etanolu. 1 łyżeczka preparatu (5 ml) zawiera ok. 2,5 g etanolu. Ze względu na zawartość etanolu, lek może działać szkodliwie przy uszkodzeniach wątroby, alkoholizmie, padaczce, uszkodzeniach mózgu oraz chorobach umysłowych

Dawkowanie:

Dorośli: do 3 razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml) leku w ½ szklanki wody. Młodzież od 14 do 18 lat: do 3 razy dziennie po ½ łyżeczki leku w ½ szklanki wody. Dzieciom do lat 14 ze względu na obecność etanolu nie podawać.

Dane techniczne

Ostrzeżenia produkt bez cukru
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl