Cholinex Intense tabletki do ssania o smaku jeżyny 20szt

Kod produktu: 26023
Ocena: 0

Preparat zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła

Producent: GLAXO
Cena: 24,28 zł 24.28
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki do ssania o smaku jeżynowym

Dawka:

2,5 mg + 1,2 mg

Opakowanie:

20 tabletek

Skład:

Heksylorezorcynol 2,5 mg, chlorek benzalkoniowy 1,2 mg oraz inne składniki leku: sacharoza granulowana, płynna glukoza, glikol propylenowy, kwas cytrynowy jednowodny, lewomentol, aromat jeżynowy 500948E, czerwień koszenilowa, czerń brylantowa

Działanie:

Tabletki do ssania Cholinex Intense zawierają działający miejscowo znieczulająco i przeciwbakteryjnie heksylorezorcynol oraz chlorek benzalkoniowy o działaniu przeciwbakteryjnym. Tabletki do ssania Cholinex Intense stosuje się objawowo w bólu i zapaleniu gardła.

Wskazania:

Objawowo w bólu i zapaleniu gardła.Dla dzieci powyżej 6 roku, które potrafią ssać tabletki oraz dorosłych.

Przeciwwskazania:

Uczulenie (nadwrażliwość) na heksylorezorcynol, chlorek benzalkoniowy lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku. U pacjenta stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów (glukozy, sacharozy, fruktozy).

Dawkowanie:

Należy powoli ssać tabletkę. Dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) i dzieci w wieku powyżej 12 lat, przyjmować jedną tabletkę co trzy godziny, nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku od 7 do 12 lat, przyjmować jedną tabletkę co trzy godziny, nie więcej niż 4 tabletki na dobę.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać pastylki do ssania

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl