Clotrimazolum krem 0,01 g/1g 20g

Kod produktu: 12490
Ocena: 3.76923 (Ilość ocen: 0)

Maść Clotrimazolum

Zawierający klotrymazol (clotrimazol) krem Clotrimazolum to lek stworzony przez firmę Hasco-Lek dostępny bez recepty w korzystnej cenie, który jest przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Wskazaniem do jego aplikacji są stany grzybicze skóry, rąk, stóp, podudzi, kończyn dolnych oraz tułowia. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, przed sięgnięciem po preparat, powinny zasięgnąć porady lekarskiej.

Producent: HASCO LEK
Cena: 1,98 zł 1.98
quantity szt.

Opis

Postać:

Krem

Opakowanie:

Tubka 20 g

Skład:

Klotrimazol 1g oraz substancje pomocnicze: polysorbat 60, span 60, monostearynian glicerolu samoemulgujący, alkohol benzolowy, alkohol cetostearylowy, oktyododekanol, glikol propylenowy, woda oczyszczona

Działanie:

Charakteryzuje się szerokim spektrum działania, hamując rozwój większości patogennych grzybów powodujących zakażenia skórne u ludzi. W małych stężeniach działa fungistatycznie, w dużych - grzybobójczo.Klotrymazol hamuje proces biosyntezy ergosterolu, który jest niezbędny do budowy błony komórkowej grzybów. Powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu błony i zwiększenie jej przepuszczalności. W konsekwencji następuje uszkodzenie składników komórki grzybiczej i jej rozpad.

Wskazania:

W grzybiczym zapaleniu skóry spowodowanym zakażeniami dermatofitami, pleśniakami, grzybami dimorficznymi, w zakażeniach drożdżakowych skóry i błony śluzowej (kandydoza) oraz w łupieżu pstrym.

Sposób użycia:

Lek do stosowania na skórę. Preparat nakładać 2-3 razy dziennie na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry. Po ustąpieniu ostrych objawów choroby preparat stosować jeszcze przez okres co najmniej miesiąca.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl