Clotrimazolum krem 20g ZIAJA

Kod produktu: 12181
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa przeciwgrzybiczo hamuje rozwój większości grzybów

Producent: ZIAJA
Cena: 2,62 zł 2.62
quantity szt.

Opis

Postać:

Krem

Opakowanie:

Tubka 20 g

Skład:

Klotrimazol 1 g oraz substancje pomocnicze: polisorbat 60, span 60, monostearynian glicerolu samoemulgujący, alkohol benzolowy, alkohol cetostearylowy, oktyododekanol, glikol propylenowy, woda oczyszczona

Działanie:

Działa grzybostatycznie i grzybobójczo wobec większości patogennych grzybów wywołujących zakażenie u człowieka. Mechanizm działania klotrimazolu polega na hamowaniu syntezy ergosterolu - niezbędnego składnika błony komórkowej grzybów. Jego niedobór prowadzi do zaburzeń funkcji błony, zwiększenia przepuszczalności i w konsekwencji śmierci komórki. Wchłanianie leku do krążenia ogólnego po podaniu miejscowym jest minimalne.

Wskazania:

Grzybice skóry wywołane przez różne gatunki dermatofitów, w tym grzybica pachwin, dłoni, stóp, grzybica międzypalcowa, łupież pstry. Kandydoza skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych.

Przeciwwskazania:

Nie stosować leku w nadwrażliwości na klotrymazol lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku. Leku Clotrimazolum Ziaja nie należy stosować dopochwowo.

Sposób użycia:

Zewnętrznie. Krem stosuje się dwa razy dziennie rano i wieczorem nakładając cienką warstwę preparatu na chorą skórę i przyległy obszar.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl