Coffepirine tabletki od bólu głowy x 6 szt.

Kod produktu: 3815
Ocena: 0

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia o słabym lub średnim natężeniu.

Producent: MEDICOFARMA
Cena: 1,57 zł 1.57
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

6 tabletek

Skład

Kwas acetylosalicylowy, kofeina, skrobia ziemniaczana, talk

Działanie

Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz kofeinę, która działa na ośrodek naczynioruchowy w mózgu, wywołując skurcz mięśni gładkich naczyń krwionośnych, a tym samym zmniejszając przepływ krwi przez tkankę mózgową. Działa pobudzająco na ośrodek oddechowy.

Wskazania

W leczeniu bólów różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu (np. bóle głowy, reumatyczne, mięśni, nerwobóle, ból zębów), w stanach gorączkowych, objawowym leczeniu grypy i przeziębień.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 2-6 razy na dobę, nie częściej niż co 4 godziny. Nie stosować długotrwale, nie przyjmować na czczo. Tabletki popijać dużą ilością płynu.

Uwaga

Stosowanie leku Coffepirine Tabletki od bólu głowy w okresie ciąży i karmienia piersią jest przeciwskazane.

Przeciwwskazania

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób: ­ z chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, ­ z krwawieniem z przewodu pokarmowego, ­ ze zwiększonym ryzykiem krwawienia (skaza krwotoczna), ­ chorych na dnę moczanową, ­ z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby lub nerek, ­ stosujących równolegle metotreksat w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, oraz u kobiet w ciąży, u kobiet w okresie karmienia piersią, u dzieci do 12. roku życia.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl