Coldrex Muco Grip (500mg + 200mg + 10mg) x 10 saszetek

Kod produktu: 37928
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Proszek do sporządzania napoju doustnego do spożywania w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Producent: OMEGA PHARMA
Cena: 11,58 zł 11.58
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek

Opakowanie

10 saszetek

Skład

1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku; Substancje pomocnicze o znanym działaniu: Sacharoza 2077 mg, Aspartam (E 951) 12 mg, Sodu cytrynian 500 mg (zawiera 117,3 mg sodu), Sodu cyklaminian (E 952) 100 mg (zawiera 11.5 mg sodu)

Działanie

Preparat krótkotrwałe, doraźnie łagodzi objawy towarzyszące przeziębieniu i grypie, takie jak ból, ból głowy, nieżyt nosa, ból gardła, dreszcze i gorączkę, jak również ułatwia odkrztuszanie przy kaszlu produktywnym.

Wskazania

Krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, takich jak ból, ból głowy, nieżyt nosa, ból gardła, dreszcze i gorączka oraz ułatwianie odkrztuszania przy kaszlu produktywnym.

Sposób użycia

Do stosowania doustnego. Zawartość saszetki rozpuścić w kubku gorącej, ale nie wrzącej wody (ok. 250ml). Pozostawić do ostygnięcia, wypić w przeciągu 11/2 godziny.

Dorośli, pacjenci w podeszłym wieku i dzieci w wieku 12 lat i wzwyż: 1 saszetka co 4 godziny w razie potrzeby. Nie przekraczać zalecanej dawki

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na paracetamol, gwajafenezynę, fenylefryny chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; Ciąża i karmienie piersią; Zaburzenia czynności wątroby lub ciężkie zaburzenia czynności nerek; Choroba serca i zaburzenia sercowo-naczyniowe, w tym ciężka niedokrwistość hemolityczna; Nadciśnienie; Nadczynność tarczycy; Cukrzyca; Guz chromochłonny; Stosowanie u pacjentów przyjmujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne; Stosowanie u pacjentów aktualnie przyjmujących inne leki zawierające paracetamol; Jaskra z zamkniętym kątem; Stosowanie u pacjentów przyjmujących beta-blokery; Stosowanie leku jest przeciwwskazane u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy obecnie lub w ciągu ostatnich 2 tygodni; Stosowanie u pacjentów z jaskrą lub zatrzymaniem moczu; Stosowanie u pacjentów przyjmujących aktualnie inne leki sympatykomimetyczne (takie jak leki obkurczające naczynia, zmniejszające łaknienie i leki psychostylmulujące podobne do amfetaminy).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl