Colostrum Alpha płyn doustny 125ml

Kod produktu: 32457
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Naturalny suplement diety Colostrum Alpha dodaje energii na co dzień i zmniejszają zmęczenie. Wspomaga sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalne siły obronne organizmu.

Producent: GENOSCOPE
Cena: 140,22 zł 140.22
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Butelka 125ml

Skład

Bezkazeinowe, sterylizowane Colostrum bovinum w płynie (substancja aktywna)

Colostrum bovinum

białko

19,3 %

20 ml

węglowodany

3,2 %

woda

98,4 %

tłuszcz

0,8 %

immunoglobuliny

34,1 %

IGF-1

od 0,7 do 1,2 μg/g

Działanie

Colostrum Alpha (siara krowia) jest naturalnym suplementem diety nowej generacji, który należy do grupy nutraceutyków. Jest czystą, płynną postacią colostrum bovinum - najsilniej regenerującego organizm ludzki bioaktywnego surowca naturalnego, przetworzonego w procesie liofilizacji (obróbki na zimno).

Suplement diety jest zalecany szczególnie dzieciom, osobom starszym, osobom w okresie wzmożonej aktywności oraz sportowcom. Wspomaga sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalne siły obronne organizmu oraz dodaje energii na co dzień i zmniejsza zmęczenie.

Preparat został pozbawiony tłuszczu, kazeiny, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej, specjalnie z myślą o osobach uczulonych na białka pochodzenia krowiego.

Produkt nie zawiera jakichkolwiek dodatków ani konserwantów i został przebadany pod kątem czystości oraz zawartości substancji szkodliwych, takich jak pestycydy, metale ciężkie, antybiotyki, sterydy i substancje modyfikowane genetycznie.

Wskazania

Wspomaganie energii, zmniejszenie zmęczenia, wspomaganie sprawności fizycznej i psychicznej.

Suplement zalecany jest szczególnie osobom, które:

  • prowadzą intensywny tryb życia
  • szukają codziennej dawki energii
  • chcą wspomóc swoją sprawność fizyczną i psychiczną
  • chcą wspomóc swoją odporność
  • odczuwają zmęczenie

Sposób użycia

Dorośli od 1 do 2 łyżeczek, dzieci 1 łyżeczkę 1-2 razy dziennie rano na czczo (min. pół godziny przed śniadaniem) oraz przed snem (min. 2 godziny od ostatniego posiłku). Najlepiej rano oraz przed snem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób uniemożliwiający dostęp małym dzieciom.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dawki spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej duża rolę odgrywa zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. W celu uzyskania korzystnego działania należy przyjmować suplement codziennie zgodnie z zaleceniami.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl