Compliflora Family x 10 kapsułek - data ważności 03.2020

Kod produktu: 40250
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Synbiotyk przeznaczony dla niemowląt dzieci i dorosłych. Zawiera żywe kultury bakterii, kultury drożdżowe i oligofruktozę. Działa wspomagająco, uzupełniając mikroflorę bakteryjną jelit.

Producent: PAMEX PHARMACEUTICALS
Cena: 13,88 zł 13.88
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

10 kapsułek

Skład

Saccharomyces boulardii, oligofruktoza, Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium lactis.

 Składniki

1 kapsułka

 Drożdże

 Saccharomyces boulardii

2 x 109 CFU**

 Szczepy bakterii kw. mlekowego:

 Lactobacillus rhamnosus GG
 Bifidobacterium lactis

 

2 x 109 CFU**
2 x 109 CFU**

 Oligofruktoza

800 mg

Nie zawiera substancji konserwujących, nie zawiera substancji wzmacniających smak i zapach, nie zawiera glutenu i laktozy

Działanie

Compliflora family zawiera żywe kultury drożdżowe Saccharomyces boulardii oraz dwa szczepy bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium lactis. Synbiotyk posiada także oligofruktozę, która stanowi odżywkę dla tych bakterii.

Zastosowana w kapsułkach technologia spowolnionego uwalniania DRcaps, chroni bakterie i drożdże przed niekorzystnym środowiskiem kwasu żołądkowego, dzięki czemu docierają one bezpiecznie do miejsca kolonizacji. Kapsułki są neutralne dla przewodu pokarmowego, nie pozostawiają posmaku i mogą być stosowane przez wegetarian i wegan.

Wskazania

Niemowlęta, dzieci i dorośli, uzupełnienie mikroflory bakteryjnej

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie, w trakcie lub po posiłku. Zaleca się popić kapsułkę wodą.

W przypadku trudności z połknięciem, kapsułkę można otworzyć, a jej zawartość wymieszać z niewielką ilością płynu i połknąć. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

W przypadku dzieci poniżej 3 lat postąpić podobnie, w tym, że tabletkę można zmieszać także z odciągniętym mlekiem matki lub innym półstałym pokarmem, odpowiednim dla danego wieku.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważne jest zachowanie zdrowego stylu życia i zróżnicowanej diety.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl