Crystal Mind Kapsułki elastyczne x 120 szt.

Kod produktu: 24209
Ocena: 3.687484375

Preparat wzmacnia pamięć i koncentrację, zawiera najwyższy dostępny na rynku stosunek EPA:DHA

Producent: BIOVICO
Cena: 93,00 zł 93.00
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki elastyczne

Opakowanie

120 kaps

Skład:

1 kapsułka zawiera: Koncentrat oleju z ryb: w tym EPA 92mg w tym DHA 26mg Olej z ogórecznika 55mg w tym GLA 10,5mg Magnez 13,3 Cynk 0,83mg Witamina B6 0,67mg Kwas foliowy 16,75 μg Witamina B12 1 μg. 

Działanie

Wśród preparatów dostępnych na rynku tej kategorii Crystal Mind jako jedyny zawiera tak wysoki stosunek kwasów EPA:DHA (3,6:1) oraz minerały i witaminy. Działa wzmacniająco na koncentrację. Poprawia zdolność uczenia się. Polepsza pamięć w każdym wieku. Wysoko skoncentrowana mieszanka niezbędnych kwasów tłuszczowych w ich naturalnej formie trójglicerydów, bez syntetycznie zmienionych trójglicerydów oraz bez syntetycznych estrów etylowych. W przeciwieństwie do innych skoncentrowanych oraz „naturalnych” olejów, omega-3 (EPA i DHA) występują w swoich naturalnych położeniach, co daje im wyższą biodostępność oraz lepszą wchłanialność przez organizm, w tym mózg.Crystal Mind został wzbogacony o ważne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu witaminy i minerały, takie jak witamina B6, witamina B12, kwas foliowy, cynk oraz magnez, jak również właściwą proporcję kwasów tłuszczowych omega-6. Preparat dostarcza olejów o niezwykle wysokiej biodostępności, naturalnie bogatych w kwasy omega-3, w tym EPA, który jest najważniejszym kwasem tłuszczowy niezbędnym do prawidłowej pracy naszego mózgu oraz DHA, który jest niezbędny podczas tworzenia struktur mózgu.

Wskazania

Niepowodzenia szkolne, nadpobudliwość, zaburzenia pamięci i koncentracji, niska zdolność przyswajania wiedzy.Szczególnie zalecany w problemach z nauką szkolną, nadpobudliwości psychoruchowej. Preparat przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

Dawkowanie

Zalecana dawka to 4 kapsułki dziennie przez pierwsze 12 tygodni. Następnie w celu utrzymania w organizmie właściwych poziomów niezbędnych kwasów tłuszczowych 1 kapsułka dziennie.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl