DUREX WARMING Żel intymny rozgrzewający 50 ml

Kod produktu: 12457
Ocena: 0

Rozgrzewający żel intymny potęgujący doznania

Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Cena: 19,67 zł 19.67
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Dozownik 50 ml

Skład

Glycerin, Purified Water, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide

Działanie

Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. W celu spotęgowania odczuć seksualnych należy lekko podmuchać na miejsce, na które nałożono uprzednio żel. Rozgrzewa, uwrażliwia skórę, zapewnia odpowiednie nawilżenie, podnieca... Tyle przyjemności w jednym opakowaniu! Żel lekko rozgrzewając, powoduje większe uwrażliwienie skóry. Może być stosowany przez obojga partnerów. Durex Play jest idealny do użycia wraz z prezerwatywą, jednakże w tym przypadku należy go stosować na prezerwatywę.

Sposób użycia

Należy przekręcić pompkę aby skorzystać z żelu. Niewielką ilość rozprowadzić na skórze w dowolnym miejscu. Lekko podmuchać w miejscu, gdzie został nałożony żel. Może być stosowany z prezerwatywą.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego kontaktu ze słońcem. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Uwagi

Produkt nie klei się i nie pozostawia plam. Jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Spożycie produktu nie zagraża zdrowiu (nie jest produktem spożywczym). W przypadku pojawienia się podrażnienia należy przerwać stosowanie żelu. Jeśli podrażnienia utrzymują się lub dodatkowe nawilżenie lubrykantem jest potrzebne przez cały czas, należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl