Datong Spray przeciw chrapaniu 20 ml

Kod produktu: 12616
Ocena: 0

Spray przeciw chrapaniu.

Producent: MARPOL
Cena: 40,77 zł 40.77
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Spray

Opakowanie:

20 ml

Skład:

Dioscorea opposita, Zingiber officinale, Glicerin, Methylparaben, Propylparaben, Sodium benzoate, Sodium chloride, Purified water. Preparat zawiera do 2% alkoholu etylowego.

Działanie:

Zapobiega chrapaniu lub drastycznie redukuje jego natężenie i częstotliwość występowania u zdrowych ludzi.

  • Poprawia jakość oddychania w czasie snu.
  • Podnosi komfort snu.
  • Daje poczucie rześkości po przebudzeniu.

Zastosowanie:

Datong jest w 100% naturalnym preparatem roślinnym o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności w zapobieganiu chrapania lub bardzo znacznym ograniczaniu jego natężenia i częstości występowania. Do jego produkcji wykorzystywane są surowce roślinne (Dioscorea sp. i Zingiber officinale), a także gliceryna i sól fizjologiczna. Preparat wykazuje silne dzialanie nawilżające błony śluzowej nosa, podniebienia miękkiego i gardła. Spray wystarcza na 50 dni stosowania.

Przyjmowanie:

Wstrząsnąć przed użyciem. Oczyścić nos. Przed pierwszym zastosowaniem nacisnąć dozownik po zdjęciu nasadki 3-5 razy, aż do pojawienia się mgiełki preparatu. Stosować 15 minut przed snem po 2 dawki do każdego otworu nosowego. Pojemnik trzymać w pozycji pionowej, końcówkę wsunąć do nosa, nacisnąć dozownik. Po podaniu dawki odchylić na chwilę głowę do tyłu wdychając powietrze nosem celem ułatwienia dotarcia preparatu do podniebienia miękkiego i nosogardzieli. Zaleca się zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl