DeflaGyn Zestaw do podawania 150ml (28 aplikatorów)

Kod produktu: 43323
Ocena: 3.01739

Żel dopochwowy wspomagający remisję w przypadku niejednoznacznego wyniku cytologii szyjki macicy.

Producent: EXELTIS
Cena: 155,00 zł 155.00
quantity szt.

Opis

Opis produktu

Deflagyn to żel dopochwowy wspomagający remisję w przypadku nieprawidłowego wyniku cytologii szyjki macicy. Żel wiąże patogeny, zapobiega ich rozprzestrzenianiu oraz wprowadza ochronę antyoksydacyjną

Składniki

DeflaGyn żel dopochwowy zawiera: wysoce dyspergowany dwutlenek krzemu, kwas cytrynowy, selenian sodu. Substancje pomocnicze: hydroksyetyloceluloza, woda. Substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu.

Wskazania

• Ektopia szyjki macicy
• ASC-US (Atypowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu)
• ASC-H (Atypowe komórki nabłonkowe, gdzie nie można wykluczyć obecności zmian HSIL)
• LSIL (Zmiany małego stopnia w komórkach nabłonka płaskiego),
• HSIL (Zmiany dużego stopnia w komórkach nabłonka płaskiego)
• Grupa PAP III, PAP IIID wg klasyfikacji Papanicolaou)

Żel należy stosować przez 3 okresy po 28 dni, pacjentki niemiesiączkujące powinny po 28 dniach leczenia, przerwać stosowanie żelu na 3 dni. Powinny kontynuować leczenie przez kolejne 28 dni i ponownie przerwać na kolejne 3 dni. Kontynuować leczenie rozpoczynając 3 cykl leczenia. Pacjentki miesiączkujące nie powinny stosować żelu w trakcie miesiączki (przez około 3-5 dni w cyklu). Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych 3 dni przerwy, ponieważ miesiączkę należy traktować jak przerwę w leczeniu. W momencie wystąpienia miesiączki przerwać stosowanie żelu na czas jej trwania (na około 3-5 dni). Kontynuować stosowanie żelu po zakończeniu miesiączki i ponownie przerwać stosowanie żelu na czas trwania kolejnej miesiączki. Kontynuować leczenie rozpoczynając 3 cykl leczenia.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku, jeżeli posiada się nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. W trakcie stosowania leku nie stosować innych preparatów dopochwowych. Nie stosować w trakcie miesiączki.


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu na rynek polski nowego, ekologicznego zestawu do podawania Deflagyn 150ml z 2 aplikatorami wielokrotnego użycia, który zastępuję dotychczasowy zestaw Deflagyn 150ml z 28 aplikatorami jednorazowego użycia.

W okresie przejściowym w hurtowniach mogą być dostępne obydwa zestawy, aż do wysprzedania dotychczasowego zestawu, po czym dostępny będzie wyłącznie nowy zestaw Deflagyn.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl