Deflegmin 75mg kapsułki x 10 szt.

Kod produktu: 5303
Ocena: 2

Preparat ułatwia odkrztuszanie gęstej i lepkiej wydzieliny oskrzelowej

Producent: PHARMASWISS
Cena: 12,41 zł 12.41
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 10 kapsułek

Skład

Substancją czynną leku jest ambroksolu chlorowodorek. Inne składniki leku to: sacharoza, skrobia kukurydziana, szelak, powidon, talk; skład otoczki: erytrozyna (E 127), tytanu dwutlenek (E 171), indygotyna (E 132), żelatyna.

Dawka

75mg

Działanie

Lek zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i poprawia jego transport, a dzięki temu ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Ambroksol wchodzący w skład preparatu to metabolit bromheksydyny o działaniu mukolitycznym.

Wskazania

Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych przebiegające z utrudnieniem odkrztuszania gęstej, nadmiernie lepkiej wydzieliny oskrzelowej, np. przewlekłe zapalenie oskrzeli i jego zaostrzenia, astmatyczne zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, rozstrzenia oskrzeli, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa, w okresie przed i pooperacyjnym w celu uniknięcia powikłań ze strony układu oddechowego (zwłaszcza u chorych w podeszłym wieku).

Sposób użycia

Dorośli doustnie, 1 kapsułkę na dobę, rano lub wieczorem, po jedzeniu, popijając niewielką ilością płynu. Leku nie należy stosować bezpośrednio przed snem.

Przeciwwskazania

jeśli pacjent ma uczulenie na ambroksol chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Nie stosować u dzieci i młodzieży.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl