Delicol na kolkę niemowlęcą 15 ml

Kod produktu: 23329
Ocena: 3.75901 (Ilość ocen: 2)

Krople na kolkę niemowlęcą

Producent: AFLOFARM
Cena: 17,89 zł 17.89
quantity szt.

Opis

Postać leku: Krople
--------------------
Dawka:
--------------------
Opakowanie: Buteleczka 15 ml
--------------------
Skład: maltoza, woda, sacharoza, maltodekstryna, laktaza, chlorek sodu.
--------------------
Działanie: Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biologicznie aktywne źródło laktazy. Stabilność w pH kwasu żołądkowego Delicol może być używany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem modyfikowanym.
--------------------
Wskazania: Dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.
--------------------
Przeciwwskazania:
--------------------
Ostrzeżenia:
--------------------
Dawkowanie: Używając produktu Delicol należy przestrzegać informacji zamieszczonych w ulotce znajdującej się wewnątrz opakowania.
Stosować pod nadzorem lekarza.

Opinie o produkcie (2)

25 kwietnia 2021

Świetnie spisuje się na bóle brzucha maluszka. Nie zmienia smaku mleka, tak więc dziecko nie ma problemów z przyjmowaniem go. Wcześniej podawałam inny środek, ale przez swój intensywny smak nie sprawdził sie tak dobrze jak delicol. Wczesniej po każdym karmieniu występował ból i dziecko się prężyło, aktualnie jest spokój, moge napisać, ze problemy minęły w ciągu jednego dnia.

25 maja 2021

Problem z kolką zacząl się u mojego dziecka już w pierwszym miesiącu. Przez kilka tygodni walczyłam z nim wieloma sposobami. Atak pojawiały się zarówno w dzień jak i w nocy, głównie po jedzeniu. Pomógł dopiero Delicol. Po podaniu objawy stopniowo ustępowały, aż do całkowitego wyeliminowania kolki.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl