Dexeryl Krem ochronny 250 g

Kod produktu: 17110
Ocena: 5 (Ilość ocen: 2)

Specjalistyczny krem ochronny DEXERYL łagodzi drażniące uczucie świądu towarzyszące różnym dermatologicznym stanom chorobowym, takim jak atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska. Tworzy on wilgotne środowisko na skórze, które ma pozytywny wpływ na proces regeneracji naskórka.

Producent: PIERRE FABRE COSMETIQUE
Cena: 24,08 zł 24.08
quantity szt.

Opis

Postać

Krem emolient

Opakowanie

Tubka 250ml

Skład

Glicerol, wazelina biła, parafina ciekła, monostearynian glicerylu, kwas stearynowy, policykliczny dimetylosiloksan, olej silikonowy, makrogol 600, trolamina, parahydroksybenzoesan propylu (E 216), woda oczyszczona.

Działanie

Skład preparatu został dobrany w ten sposób, aby przywracać odpowiedni poziom nawilżenia w skórze i przyspieszać procesy regeneracyjne naskórka. Ochronny krem Dexeryl jest przeznaczony do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry. Produkt zawiera w składzie ciekłą oraz miękką białą parafinę, które tworzą na skórze naturalną powłokę ochronną, zapobiegając utracie wody oraz glicerol, ułatwiający zachowanie równowagi wodnej w obrębie wysuszonej i zmienionej chorobowo skóry. Składniki Dexeryl krem zmniejszają nasilenie istniejących i przeciwdziałają nowym podrażnieniom.

Wskazania

Do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Sposób użycia

Nałożyć cienką warstwę kremu na uszkodzoną skórę raz lub dwa razy na dobę. W razie potrzeby można stosować częściej, do 6 razy na dobę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników (w szczególności parahydroksybenzoesan propylu).

Nie jest zalecane stosowanie kremu z innymi produktami do stosowania miejscowego. Przechowywać z dala od dzieci. Krem przeznaczony do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia niepożądanych, nieprzyjemnych efektów należy skonsultować się z lekarzem.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (2)

25 kwietnia 2019

Używam Dexerylu do codziennej pielęgnacji, mam suchą skórę. Po rozsmarowaniu krem dobrze się wchłania, przy regularnym stosowaniu skóra znacznie lepiej wygląda.

24 czerwca 2019

Bardzo dobry krem do smarowania przy alergii skórnej, skóra często mnie swędzi i jest przesuszona. Ten krem rewelacyjnie nawilża moja skórę, jest też emolientem i utrzymuje wodę w skórze. Jestem bardzo zadowalana z zakupu. Polecam

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl