Diagomat Strip test paskowy 50 pasków

Kod produktu: 16789
Ocena: 0

Paski testowe do pomiaru stężenia glukozy we krwi

Cena: 38,66 zł 38.66
quantity szt.

Opis

Producent:

DIAGNOSIS

Postać

Paski do glukometru

Opakowanie

1op 50pasków

Skład

Pojemnik z 50 paskami testowymi z numerem kodu, klucz kodujący, instrukcja użycia.

Działanie

Zakres działania w szerokim rozkładzie temperatury 4-30°C. Pasek samozasysający krew. Kalibrowane do stężenia glukozy w osoczu.

Wskazania

Paski testowe do codziennego badania stężenia glukozy we krwi. Dla diabetyków, osób z podwyższonym poziomem cukru. Paski służą do przeprowadzania testów pozaustrojowych.

Paski są przeznaczone do stosowania z glukometrem Diagomat Strip służącym do ilościowego pomiaru poziomu glukozy w świeżej krwi włośniczkowej.

Sposób stosowania

Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, w temperaturze poniżej 30°C. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Nie trzymaj w lodówce. Przechowuj swoje paski testowe wyłącznie w oryginalnej fiolce; nie przekładaj ich do nowej fiolki ani żadnego innego pojemnika. Po wyciągnięciu jednego paska z fiolki natychmiast szczelnie ją zamknij. Nie używaj pasków, jeśli fiolka była dłuższy czas otwarta lub jest uszkodzona.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl