Dolgit krem 5% (50mg/g ) 100 g

Kod produktu: 35866
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 0)

Krem o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym

Producent: DOLORGIET
Cena: 23,61 zł 23.61
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Krem

Opakowanie:

Tuba 100 g

Skład:

Krem zawiera: substancję czynną: 100g kremu zawiera 5g ibuprofenu oraz substancje pomocnicze: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych ośredniej długości łańcucha, monostearynian glicerolu, monostearynian makrogolo-30-glicerolu, monostearynian makrogolo-100-glicerolu, glikol propylenowy, parahydroksybenzoesan sodowy metylu, guma ksantan, olejek lawendowy, olejek pomarańczowy, woda oczyszczona.

Działanie:

Niesteroidowy lek przeciwzapalny. Ibuprfen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego działanie jest uwarunkowane hamowaniem syntezy prostaglandyn w zmienionej zapalnie tkance. W krótkim czasie po zastosowaniu dochodzi do złagodzenia bólu, zmniejszenia obrzęku.

Wskazania:

W miejscowym leczeniu zapaleń stawów kręgosłupa (reumatoidalnego, zesztywniającego), a także w bólach mięśniowych, w obrzękach i stanach zapalnych tkanek miękkich, urazach i stanach pourazowych stawów, ścięgien.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, otwarte rany, nie stosować do oczu i na błony śluzowe, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, niewydolność nerek, astma oskrzelowa, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 14 lat, ciąża, laktacja.

Dawkowanie:

Miejscowo 3-4 razy dziennie - należy nałożyć pasek kremu o kilkucentymetrowej długości na chorobowo zmienione miejsce.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl