Doppelherz Energovital Tonik K 1000ml

Kod produktu: 22005
Ocena: 0

Płyn doustny wspomagający serce oraz układ krążenia

Producent: QUEISSER
Cena: 44,19 zł 44.19
quantity szt.

Opis

Postać

Tonik

Opakowanie

Butelka 1000ml

Skład

20ml zawiera: wyciąg z owoców głogu (1:1) 400mg, wyciąg z owoców głogu (1:2) 220mg, wyciąg z liści melisy (1:1) 100mg, wyciąg z liści rozmarynu (1:1) 100mg, wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego (waleriany) (1:1) 100mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie

Lek zwiększa wydolność mięśnia sercowego, zmniejsza stres, poprawia układ krążenia działa również przeciwmiażdżycowo, uspokajająco i tonizująco. Wyciąg z głogu zwiększa wydolność serca. Wyciąg z rozmarynu wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. Wyciągi z waleriany i melisy działają uspokojająco i tonizująco.

Wskazania

Lek roślinny w postaci toniku, stosowany tradycyjnie jako środek wspomagający czynności serca i układu krążenia w szczególności w stanach napięcia nerwowego.

Sposób użycia

Dorośli: stosować doustnie po 20 ml Doppelherz Energovital Tonik 3–4 razy na dobę, podczas posiłków i przed snem. Preparat można stosować do 2 tygodni. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią - należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania:

Z uwagi na zawartość alkoholu i składników ziołowych preparat może wpływać na wchłanianie i skuteczność innych leków. Nie zaleca się równoczesnego stosowania z lekami o działaniu uspokajającym. Nadwrażliwość na składniki preparatu, u kobiet w ciąży oraz u dzieci. Nie stosować u osób z dziedziczną nietolerancją fruktozy lub zaburzeniami wchłaniania glukozy-galaktozy.

Dane techniczne

Ostrzeżenia produkt zawiera cukier
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl