ENFAMIL 1 PREMIUM mleko modyfikowane z Lipilem 400g

Kod produktu: 8224
Ocena: 5

Zawierające składnik Triple Nutrition System mleko początkowe Enfamil Premium 1 w puszce o pojemności 400 g zostało stworzone z myślą o potrzebach żywieniowych niemowląt od pierwszych dni po urodzeniu. Produkt zawiera optymalną kompozycję składników odżywczych zgodnie z wymaganiami, które są potrzebne do zdrowego wzrostu i rozwoju dziecka. W jego składzie znalazły się galaktooligosacharydy (GOS), kwas DHA oraz tauryna, będąca naturalnym składnikiem mleka matki.

Producent: MEAD JOHNSON
Cena: 31,46 zł 31.46
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Przeznaczone dla niemowląt od urodzenia do ukończenia szóstego miesiąca życia, mleko początkowe Enfamil Premium 1 jest produktem zawierającym wszelkie składniki odżywcze niezbędne do właściwego rozwoju i może stanowić jedyne źródło pożywienia.

Dzięki temu, że nie działamy jak tradycyjny sklep, ale jako apteka internetowa, możemy zapewnić, że każde dostępne w naszym asortymencie mleko modyfikowane pochodzi bezpośrednio od producenta i jest oferowane w fabrycznie zamkniętej puszce o pojemności 400 g w korzystnej cenie.

Producent:

MEAD JOHNSON

Postać

Mleko w proszku

Opakowanie

Puszka 400g

Skład

Laktoza, Oleje roślinne, Odtłuszczone mleko, Koncentrat białek serwatkowych, Emulgator, Oleje pozyskiwane z organizmów jednokomórkowych, Cytrynian Potasu, L-askorbinian sodu, Wodorotlenek wapnia, Chlorek potasu, Chlorek magnezu, Chlorek choliny, Węglan wapnia, Chlorek wapnia, Tauryna, Siarczan żelazawy, Siarczan cynku, Cytydyno-5-monosforan, Przeciwutleniacz, L-karnityna, Nikotynamid, Octan Dl-alfa-tokoferolu, Urydyno-5-monofosforan, Adenozyno-5-monofosforan, D-pantotenian wapnia, Siarczan miedzi, Guanozyno-5-monfosforan, Palmitynia retinylu, Chlorowodorek tiaminy, Chlorowodorek Pirydoksyny, Kwas foliowy, Siarczan magnezu, Fitomenadion, Selenin sodu, D-biotyna, Cholekalcyfer, Cyjanokobalamina.

Działanie

W składzie mleka początkowego Enfamil Premium 1 znalazł się Triple Nutrition System, który stanowi optymalną kompozycję składników odżywczych dostosowanych do potrzeb żywieniowych niemowląt w pierwszym półroczu życia. Zawarty w produkcie kwas dokozaheksaenowy (DHA – szczególny rodzaj kwasu z grupy Omega-3), który występuje naturalnie w mleku matki, wspomaga prawidłowy rozwój narządu wzroku i jest odpowiedzialny za odpowiednią ostrość widzenia. Oligosacharydy, które stanowią specjalny rodzaj węglowodanów, przyczyniają się do poprawy stanu mikroflory jelitowej, hamują rozwój bakterii gnilnych i patogennych występujących w okrężnicy, a także przeciwdziałają zaparciom i bólom brzuszka u dzieci. W recepturze mleka znalazły się także nukleotydy oraz zestaw witamin i składników mineralnych, które wspierają prawidłowy rozwój układu nerwowego, a także wspomagają właściwe funkcjonowanie systemu immunologicznego.

Wskazania

Enfamil Premium 1 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który jest przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt od urodzenia do ukończenia szóstego miesiąca życia, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią. Może stanowić wyłączne źródło pożywienia.

Sposób użycia

Jedna płaska miarka (4,5 g) na każde 30 ml wody. Proszek należy odmierzać wyłącznie za pomocą miarki dołączonej do opakowania.

Sposób przygotowania

Przed rozpoczęciem przygotowania pokarmu należy starannie umyć ręce, a także wygotować smoczek, butelkę oraz naczynia we wrzącej wodzie przez minimum 5 minut. Przed dodaniem proszku gotować świeżą wodę, a następnie odstawić ją do wystudzenia do temperatury pokojowej. Wlać odpowiednią ilość przestudzonej wody do wyparzonej butelki, do wody dodać proszek za pomocą dołączonej miarki. Zakręcić butelkę i wymieszać ruchem obrotowym jej zawartość, aż do momentu, gdy proszek ulegnie całkowitemu rozpuszczeniu. Nałożyć smoczek. Przed podaniem posiłku niemowlęciu należy sprawdzić jego temperaturę, wytrząsając kilka kropel na nadgarstek.

Środki ostrożności

Enfamil Premium 1 jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, który jest przeznaczony wyłącznie do stosowania u dzieci od urodzenia do ukończenia szóstego miesiąca życia. Nie należy podawać go dzieciom w drugim półroczu życia.

Po otwarciu mieszankę przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze wynoszącej od 10°C do 25°C. Nie przechowywać w lodówce. Niewłaściwe przechowywanie oraz nieprzestrzeganie zaleceń producenta podczas przyrządzania pokarmu może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Zawartość otwartego opakowania należy zużyć w ciągu 4 tygodni. Nie podawać dziecku ponownie niewykorzystanej części mleka.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl