ESTHEDERM SUN INTOLERANCE MP Krem do twarzy skóry nietolerującej słońca 50ml

Kod produktu: 35247
Ocena: 0

Krem do skóry nie tolerującej słońca, jasnej karnacji, bardzo wrażliwej i delikatnej

Producent: INSTITUT ESTHEDERM
Cena: 205,00 zł 205.00
quantity szt.

Opis

Postać

Krem

Opakowanie

Tubka 50ml

Działanie

Krem ochronny zmniejszający nadwrażliwość skóry na promieniowanie UV. Każdy rodzaj nasłonecznienia (INDEKS UV: 1-10). Nadwrażliwe skóry, nietolerujące promieniowania UV mogą teraz cieszyć się słońcem w każdym rodzaju nasłonecznienia przy jednoczesnej minimalizacji nieporządanych reakcji skórnych. Skóra stopniowo przyzwyczaja się do słońca. Wysoka ochrona przeciw promieniowaniu UV oraz kojące składniki aktywne umożliwiają reaktywnej i nietolerującej słońca skórze na stopniowe dostosowanie się do ekspozycji na słońce. Wzmacnia naturalne zdolności samoobrony i adaptacji skóry w stosunku do słońca (działa przeciw wolnym rodnikom - zapobiega fotostarzeniu, zmniejsza ryzyko wystąpienia poparzeń słonecznych, chroni DNA komórek skóry oraz stymuluje procesy naprawcze).

Wskazania

Dla osób z wrażliwą, nadreaktywną i nietolerującą słońca skórą (pokrzywka, popromienne zapalenie skóry, skłonna do poparzeń, kobiety w ciąży oraz w okresie menopauzy).

Sposób użycia

Na dwa tygodnie przed planowaną ekspozycją na słońce stosować raz dziennie. Później, przez pierwsze trzy dni co godzinę, a następnie aplikację powtarzać co 2 godziny przy każdym opalaniu. Dzięki temu skóra stopniowo przyzwyczai się do działania słońca. Idealny krem pod makijaż lub jako samodzielny produkt przez cały rok.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl