EctoAlerg krople do oczu 10 ml

Kod produktu: 32525
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Krople do oczu w leczeniu alergicznego zapalenia spojówek

Producent: LANGSTEINER
Cena: 26,02 zł 26.02
quantity szt.

Opis

Postać

Krople do oczu

Opakowanie

Buteleczka 10 ml.

Skład

2% Ektoina, woda, chlorek sodu, hydroksyetyloceluloza i bufor cytrynianowy.

Działanie

Krople zmniejszają nasilenie objawów poprzez zmniejszenie świądu i łzawienia oczu. Nie zawierają środków konserwujących. Krople ectoAlerg można stosować równocześnie z soczewkami kontaktowymi. W kroplach zastosowano Ektoiny, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym – składnika posiadającego szczególne właściwości ochronne dla komórek, właściwości nawilżające oraz zdolność tworzenia ochronnego kompleksu wodnego - ectoAlerg krople do oczu chronią przed szkodliwym działaniem alergenów oraz ułatwia regenerację wrażliwej spojówki.

Wskazania

Alergiczne zapalenie spojówe, alergia sezonowa, pyłki, kurz.

Sposób użycia

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zwykła dawka stosowana u dorosłych i dzieci wynosi w razie potrzeby kilkukrotnie w ciągu dnia 1-2 krople. Dzieci w wieku poniżej 10 lat powinny stosować ectoAlerg krople do oczu w obecności osoby dorosłej.

Przeciwwskazania:

Krople do oczu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na ektoinę lub inny składnik preparatu. W razie stosowania innych kropli do oczu lub miejscowych maści ocznych, należy zachować co najmniej 15-minutowy odstęp czasowy pomiędzy zastosowaniem preparatu ectoAlerg krople do oczu i innych leków.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl