Elergin krople do oczu, ampułki x 20 szt.

Kod produktu: 42798
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Wyrób medyczny przeznaczony do stosowania leczniczego i profilaktycznego przy objawach wysuszonych i podrażnionych oczu.

Producent: ADAMED
Cena: 43,25 zł 43.25
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

20 ampułek po 0,35ml roztworu

Skład

Ectoin, hialuronian sodu, chlorek sodu, woda i bufor cytrynianowy

Nie zawiera konserwantów

Działanie

Elergin to wyrób medyczny zawierający Ectoin - naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym wobec komórek, zmniejszającym stany zapalne, stabilizującym błony komórkowe. Stosuje się go leczniczo i profilaktycznie przy objawach wysuszonych i podrażnionych oczu.

Elergin zmniejsza nasilenie i zapobiega wystąpieniu pieczenia i swędzenia suchych i podrażnionych oczu. Roztwór redukuje dalsze odwadnianie poprzez stabilizację warstwy lipidowej filmu łzowego. Dodatkowo chroni komórki oczu przed hiperosmolarnością i pomaga w regeneracji komórek.

Wskazania

Podrażnione, wysuszone oczy, leczenie i profilaktyka

Sposób użycia

Należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użytkowania zamieszczoną w ulotce.

1-2 krople produktu do każdego kilka razy dziennie, chyba że lekarz zaleci inaczej. Dzieciom w wieku 10 lat i młodszym lub osobom, które nie są w stanie samodzielnie zakroplić oczu, należy udzielić pomocy.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Elergin może być stosowany po operacji  okulistycznej lub urazie oka, jeżeli zostanie to zalecone przez lekarza/innego pracownika służby zdrowia. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania preparatu.

Po użyciu jednej ampułki pozostałość płynu należy opróżnić, nie należy jej stosować później. Nie używać uszkodzonych, przebitych ampułek.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl