Entero Acidolac liofilizat doustny 3g saszetki 10 szt

Kod produktu: 27187
Ocena: 0

Preparat wspomagający w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej

Producent: POLPHARMA
Cena: 18,45 zł 18.45
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Producent:

MASTER PHARM

Postać leku:

Proszek

Dawka:

3 g

Opakowanie:

10 saszetek

Skład:

Maltodekstryna, fruktooligosacharydy (FOS), liofilizowane kultury drożdży szczepu Saccharomyces boulardii, dwutlenek krzemu

Działanie:

Entero Acidolac jest produktem zawierającym liofilizowane kultury drożdży szczepu Saccharamyces boulardii oraz prebiotyk – fruktooligosacharydy. Saccharomyces boulardii, zawarte w preparacie Entero Acidolac, to dobrze przebadany pod względem bezpieczeństwa u niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych, szczep drożdży probiotycznych.

Wskazania:

Do postępowania dietetycznego w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej. Uzupełnienie diety w probiotyki i prebiotyki zaleca się również w podróży ze zmianą strefy klimatycznej. Dla niemowląt. Dzieci i dorosłych.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie:

W celu uzupełnienia mikroflory jelitowej oraz wspierania pracy układu trawiennego i odporności: Niemowlęta i dzieci do 3. roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3. roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu. W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki. Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać saszetki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl