Enteromax Forte kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 34153
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Probiotyk polecany w biegunkach i po antybiotykoterapii celem odtworzenia naturalnej mikroflory jelitowej u dzieci od 3 roku życia i dorosłych

Producent: SENSILAB
Cena: 29,84 zł 29.84
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

30 kapsułek

Skład:

1 kapsułka zawiera: żywe liofilizowane komórki drożdży szczepu Saccharomyces boulardii 5mld CFU, żywe liofilizowane komórki bakterii szczepu Lactobacillus rhamnosus GG 33mld CFU, inulina 50mg; substancje pomocnicze. (CFU - jednostka formowania kolonii)

Uwaga

Nie rozprowadzać w mleku i sokach, ponieważ może to niekorzystnie wpłynąć na przebieg biegunki. Nie należy mieszać z gorącymi płynami lub pokarmami. Nie należy stosować z lekami przeciwgrzybiczymi. Nie zaleca się stosowania u osób z niedoborami odporności.

Działanie

Preparat probiotyczny wspomaga wzrost i aktywność korzystnej mikroflory jelitowej. W składzie zawiera szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, drożdże Saccharomyces boulardii oraz inulinyę. Połączenie tych trzech składników daje lepszy efekt formowania odpowiedniego składu bakterii jelitowych niż przyjmowanie każdego z nich oddzielnie. Szczep Lactobacillus rhamnosus GG jest stabilny genetycznie, odporny na działanie kwasu solnego, żółci i enzymów trzustkowych oraz większości antybiotyków, co warunkuje wyjątkową łatwość kolonizacji, przeżycia oraz zachowania swojej aktywności w jelicie grubym.

Wskazania

Polecany dla dzieci od 3roku życia i dorosłych w trakcie antybiotykoterapii celem odtworzenia naturalnej mikroflory jelitowej; u osób z zaburzeniami trawienia laktozy oraz objawami nietolerancji pokarmów mlecznych; w biegunkach różnego pochodzenia: infekcyjnej, poantybiotykowej, „podróżnych”; w celu wspierania wzrostu korzystnej dla zdrowia mikroflory jelitowej.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 kapsułka dziennie. Kapsułkę można otworzyć, a następnie rozprowadzić jej zawartość w letniej lub chłodnej wodzie. Spożyć bezpośrednio po przygotowani; - dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połknąć i popić letnią lub chłodną wodą. Preparat najlepiej przyjmować między posiłkami. W antybiotykoterapii, celem osiągnięcia oczekiwanego efektu, najlepiej stosować ENTEROMAX Forte od pierwszego dnia antybiotykoterapii i kontynuować przez 14 dni po jej zakończeniu.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl