Envil gardło aerozol do gardła 30ml

Kod produktu: 35033
Ocena: 2.25

Preparat na stny zapalne gardła, jamy ustnej i anginę

Producent: AFLOFARM
Cena: 18,64 zł 18.64
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn a aerozolu

Opakowanie

Aerozol 30ml

Skład

1ml aerozolu zawiera: 2,9mg chlorku cetylopirydyniowego (Cetylpyridinii chloridum), 1,96mg chlorowodorku lidokainy (Lidocaini hydrochloridum) i 25,6mg cynku glukonianu (Zinci gluconas) oraz substancje pomocnicze: lewomentol, etanol 96%, glicerol (E422), sukraloza (E955), woda oczyszczona.

Działanie

Envil to lek antyseptyczny (odkażający) i miejscowo znieczulający. Zawiera takie połączenie substancji aktywnych dzięki którym zwalcza ból gardła, stany zapalne gardła wywołane przez wirusy i bakterie a także wspomagająco w anginie.

Wskazania

W stanach zapalnych gardła i jamy ustnej. Pomocniczo może być stosowany w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych przebiegających z bólem gardła i w zapaleniu migdałków (angina).

Sposób użycia

Dorośli: stosować co 1 lub 2 godziny, po 3 dawki aerozolu. Nie stosować częściej niż 8 razy na dobę; dzieci w wieku od 6 lat: stosować co 2 lub 3 godziny, po 3 dawki aerozolu. Nie stosować częściej niż 6 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na substancje czynne lub inne leki miejscowo znieczulające z grupy amidów lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wrodzona lub idiopatyczna methemoglobinemia. Dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl