Erazaban 10% krem 0,1 g/1g 2g

Kod produktu: 16613
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat na opryszczkę

Producent: HEALTHCARE
Cena: 21,79 zł 21.79
quantity szt.

Opis

Postać:

Krem

Dawka:

100 mg/ 1 g

Opakowanie:

Tubka 2 g

Skład:

Dokozanol oraz pozostałe składniki, sacharozy stearynian, distearynian, lekki olej mineralny, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, woda oczyszczona

Działanie:

Krem jest lekiem na opryszczkę nowej generacji. Działa w unikalny sposób, inaczej niż pozostałe środki wykorzystywane w leczeniu tej dolegliwości. Tradycyjne środki przeciwwirusowe działają jedynie na zainfekowane komórki, podczas gdy Erazaban wnika w skórę, nie pozwalając wirusowi opryszczki zaatakować zdrowych komórek. Działa zatem dużo wcześniej i zatrzymuje cykl infekcji. Krem skraca czas leczenia opryszcczki o połowę przy aplikacji we wczesnej fazie rozwoju. Ponadto, łagodzi nieprzyjemne objawy opryszczki, takie jak ból, mrowienie, świąd, pieczenie.

Wskazania:

Leczenie objawów zakażeń wirusem opryszczki zwykłej. Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Skutecznie leczy gdy jest zastosowany w czesnej fazie opryszczki.

Sposób użycia:

Nałożyć cienką warstwę Erazabanu na miejsca występowania zmian na twarzy i wargach już w momencie pojawienia się pierwszych objawów mrowienie, pieczenie, świąd, kłucie, zaczerwienienie) i delikatnie wcierać. Stosować 5 razy dziennie średnio co 3 godziny w ciągu dnia, aż do całkowitego wyleczenia opryszczki zwykle przez 4-6 dni, jednak nie dłużej niż 10 dni.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl