Erazaban 10% krem 0,1 g/1g 2g

Kod produktu: 16613
Ocena: 5

Preparat na opryszczkę

Producent: HEALTHCARE
Cena: 22,32 zł 22.32
quantity szt.

Opis

Postać

Krem

Dawka

100 mg/ 1 g

Opakowanie

Tubka 2 g

Działanie

Krem jest lekiem na opryszczkę nowej generacji. Działa w unikalny sposób, inaczej niż pozostałe środki wykorzystywane w leczeniu tej dolegliwości. Tradycyjne środki przeciwwirusowe działają jedynie na zainfekowane komórki, podczas gdy Erazaban wnika w skórę, nie pozwalając wirusowi opryszczki zaatakować zdrowych komórek. Działa zatem dużo wcześniej i zatrzymuje cykl infekcji. Krem skraca czas leczenia opryszcczki o połowę przy aplikacji we wczesnej fazie rozwoju. Ponadto, łagodzi nieprzyjemne objawy opryszczki, takie jak ból, mrowienie, świąd, pieczenie.

Wskazania

Leczenie objawów zakażeń wirusem opryszczki zwykłej. Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Skutecznie leczy gdy jest zastosowany we wczesnej fazie opryszczki.

Sposób użycia

Nałożyć cienką warstwę Erazabanu na miejsca występowania zmian na twarzy i wargach już w momencie pojawienia się pierwszych objawów mrowienie, pieczenie, świąd, kłucie, zaczerwienienie) i delikatnie wcierać. Stosować 5 razy dziennie średnio co 3 godziny w ciągu dnia, aż do całkowitego wyleczenia opryszczki zwykle przez 4-6 dni, jednak nie dłużej niż 10 dni.

Skład

Dokozanol oraz pozostałe składniki, sacharozy stearynian, distearynian, lekki olej mineralny, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, woda oczyszczona.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl