EvaQu Czopki przeciw zaparciom 6 czopków

Kod produktu: 17011
Ocena: 5 (Ilość ocen: 16)

Przywracają normalny cykl wypróżnień

Producent: Nowe produkty
Cena: 18,58 zł 18.58
quantity szt.

Opis

Postać

Czopki doodbytnicze

Opakowanie

1 op. 6 czopków.

Skład

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie

Działanie

Czopki działają miejscowo przeczyszczająco i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez organizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego, etc. Czopek po wprowadzeniu rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając, duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka Eva/qu pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania. Zastosowanie czopków Eva/qu® pomaga również w przygotowaniu do opróżnienia odbytu przed zabiegami chirurgicznymi, gastroenterologicznymi czy urologicznymi, wypróżnieniu przed a także zaraz po porodzie.

Wskazania

W przypadku opóźnień regularnego rytmu wypróżniania się, zarówno okazjonalnych jak i powtarzających się. Delikatne i skuteczne miejscowe działanie fizjologiczne (nie związane z obecnością substancji wchłanianych przez organizm), powoduje, że czopki Eva/qu® są szczególnie zalecane w okresie ciąży, w okresie karmienia piersią, ale również podczas rekonwalescencji, u osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych motorycznie oraz obłożnie chorych.

Sposób użycia

Czopek po wyjęciu z opakowania wprowadzić do kanału odbytu popychając go do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek. Czopek zaczyna rozpuszczać się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający chęć wypróżnienia odczuwalny jest w krótkim czasie od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie (o ile to możliwe) należy raczej chodzić niż siedzieć lub leżeć.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać czopki

Opinie o produkcie (16)

29 listopada 2018

Czopki działają do 15 minut po aplikacji, zawsze są skuteczne. Polecam

29 listopada 2018

zaparcie to niestety wstydliwy problem,ale mnie też dotknął. Udało mi się znaleźć pomoc w sytuacjach podbramkowych i gdy zaparcie trwa dłużej niż 4 dni to biorę czopka i po sprawie, że tak powiem ;)

29 stycznia 2019

Używałam tych czopków w ciąży, nie przeczyszczają i nie wywołują skutków ubocznych. Działają kilkanaście minut po podaniu.

30 stycznia 2019

Niedrogie, szybko działające i łatwo dostępne w aptekach. Bardzo polecam, ratują za każdym razem każdy mój wyjazd.

24 lutego 2019

Czopki pomagają bardzo szybko. Są zawsze skuteczne, można je używać tak często jak zachodzi potrzeba

25 kwietnia 2019

Super preparat za przystępną cenę, po użyciu jestem w stanie się wypróżnić. Wolę czopki od preparatów doustnych, gdzie nie wiadomo kiedy zadziałają.

25 czerwca 2019

Czopki zawsze biorę ze sobą na dłuży wyjazd, wtedy zaczynam mieć problemy z wypróżnianiem. Czopków nie trzeba trzymać w lodówce i jest to bardzo wygodne w podróży. Użyłam ich kilkakrotnie i zawsze były skuteczne.

3 lipca 2019

Polecam. Działają szybko a równocześnie delikatnie, bez efekty przeczyszczenia.

31 sierpnia 2019

Nie wiem, czy o czopkach można mówić, że są doskonałe, ale te z pewnością są dla mnie idealne. Ulga szybko, bez bólu, bez dyskomfortu. Poleciła mi je farmaceutka w aptece, kolejne opakowanie zamawiałam już przez internet. Zawsze muszą być w mojej domowej apteczce.

30 maja 2020

Dla mnie są idealne przy zaparciu. Po ciąży zaczęłam mieć problem, dzięki czopkom pozbywam się zaparć bardzo szybko i bezpiecznie dla zdrowia.

29 czerwca 2020

Pomogły na zaparcia w 8 i 9 miesiącu ciąży. Przy ich pomocy mogłam się wypróżnić bez wysiłku.

31 sierpnia 2020

Pomogły mi w długim zaparciu. Cena przystępna, warto mieć w apteczce Polecam !!!

30 września 2020

Od długiego czasu mam zaparcia, czopki za każdym razem są u mnie skuteczne, czasami muszę użyć więcej niż jednego. Polecam.

31 października 2020

Dzięki tym czopkom po urodzeniu dziecka pozbyłam się zaparć , był to trudny dla mnie okres, gdzie zaparcia trwały bardzo długo. Czopki wyrególowały moje wypróżnienia. Polecam.

31 grudnia 2020

Moje dziecko powstrzymuje się przed wypróżnieniem, występują u niego zaparcia. Jakiś czas temu trafiłam na te czopki, zakupiłam i stwirdzam że rewelacyjnie pomagają i regulują czas wypróżnień.

17 stycznia 2021

Polecam. Łagodne w działaniu, skutecznie i szybko pomagają uporać się z zaparciami

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl