EQUAZEN kapsułki x 400 szt. (Eye Q)

Kod produktu: 25847
Ocena: 5

Preparat pomaga w nadpobudliwości oraz trudnościach w czytaniu i pisaniu

Producent: QPHARMA
Cena: 154,74 zł 154.74
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

400 szt. (360 + 40)

Działanie

EQUAZEN – to jedyny naturalny preparat o udowodnionej skuteczności dla dzieci z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. EQUAZEN znacząco redukuje zaburzenia uwagi, impulsywność i nadpobudliwość. Poprawia koncentrację i zmniejsza zachowania agresywne. Dzięki suplementacji EQUAZEN może nastąpić poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania.

Co ważne zmienia się również na korzyść samoocena i poczucie własnej wartości dzieci charakteryzujących się takimi problemami. EQUAZEN jest unikalny ze względu na wyjątkowy skład jakościowy i ilościowy. EQUAZEN to połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z dużą zawartością kwasu omega-3 EPA. Najnowsze badania pokazują, że omega-3 EPA odgrywa ważniejszą rolę w funkcjonowaniu mózgu niż omega-3 DHA. Omega-3 DHA jest ważnym budulcem komórek nerwowych.

Wskazania

Polecany jest dzieciom od 3 roku życia, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami uwagi, nadpobudliwością, np. wspomagająco w przebiegu ADHD, dysleksji, zaburzeniach ze spektrum autyzmu.

Dawkowanie

Dawka inicjująca: Przy stosowaniu EQUAZEN po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 6 kapsułek dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni. Dawka podtrzymująca: Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie.

Skład

Olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, witamina E, żelatyna, glicerol

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl