Eye Q Kapsułki x 60 szt.

Kod produktu: 13441
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu

Producent: QPHARMA
Cena: 45,65 zł 45.65
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

60 kapsułek

Skład

Olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułka (żelatyna, glicerol), naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi).

Działanie

Eye Q TM to mieszanka oleju z ryb morskich o wysokiej zawartości kwasu omega-3 EPA i oleju z wiesiołka wspomagająca funkcjonowanie oczu i mózgu. 60 kapsułek wystarcza na dziesięć dni stosując zalecaną dawkę nasycającą 6 kapsułek dziennie, lub na miesiąc stosowania dawki podtrzymującej 2 kapsułek dziennie.Eye q jest wyjątkowym suplementem diety wspartym badaniami klinicznymi. Orginalna kombinacja wysokiej jakości oleju z ryb morskich i oleju z wiesiołka zawarta w preparacie eye q odwzorowuje obecną wiedzę naukową i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań nad kwasami tłuszczowymi. Eye q jest preparatem bogatym w EPA, zawierającym olej rybi z najwyższym naturalnie możliwym stosunkiem EPA do DHA. Producentowi udało się to dzięki specjalnie wyselekcjonowanemu olejowi z sardynek i sardeli z odnawialnych ławic, łowionych w szczególnym okresie roku, kiedy wiadomo że zawierają bardzo duży poziom EPA ze względu na konsumpcję planktonu. Istotną cechą oleju rybiego użytego w eye q jest fakt, że wysoki stosunek EPA do DHA jest całkowicie naturalny, a nie jest rezultatem uzyskanym przez proces koncentracji, który może pozostawić w oleju resztki chemikaliów, usunąć inne pozytywne składniki i zmienić strukturę kwasów tłuszczowych w formę syntetyczną, która nie jest tak naturalnie przyswajalna. Ponadto, ponieważ wybrane sardynki i sardele pochodzą z nieskażonych oceanów południowej półkuli i w związku z tym są w minimalnym stopniu narażone na negatywny wpływ środowiska, olej w eye q jest naturalnie wolny od toksyn, co eliminuje potrzebę kolejnego procesu oczyszczania.

Kwas omega-6 w preparacie eye q pochodzi z oleju z nasion wiesiołka, który rośnie w uprawie organicznej. Olej pozyskiwany jest opatentowaną metodą mechaniczną "tłoczenia na zimno", co zapewnia naturalny olej z gwarancją braku jakichkolwiek sztucznych środków chemicznych i pestycydów.Eye q stał się wiodącym preparatem na specyficzne trudności w uczeniu się o podłożu zaburzeń metabolizmu kwasów tłuszczowych. I z tych samych powodów eye q został użyty jako preparat aktywny w badaniu klinicznym Oxford-Durham. Bezpośrednią konsekwencją składu eye q opartego na badaniach oraz zawierającego oleje wyjątkowej czystości jest fakt, że nie można zakładać, iż inne preparaty zawierające kwasy tłuszczowe są porównywalne do eye q. Nie można oczekiwać, że inne preparaty zawierające tylko kwasy omega-3 lub bogate w DHA a nie EPA przyniosą te same rezultaty co eye q. Aby sprostać potrzebom dzieci, eye q jest dostępny w dwóch postaciach. Pod postacią łatwych do połknięcia kapsułek oraz jako płyn o smaku waniliowym, który smakiem przypomina lody waniliowe. Ważnym czynnikiem jest, że obie formy są zupełnie pozbawione rybiego smaku i zapachu, i powinny zyskać uznanie nawet najbardziej wymagających młodych podniebień. W przygotowaniu są kolejne formy i smaki eye q.

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie, podczas posiłku. Przy stosowaniu preparatu po raz pierwszy, aby zapewnić optymalny poziom długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, zaleca się przyjmowanie 6 kapsułek dziennie podczas psoiłku przez 12 tygodni. Po tym czasie, można zmniejszyć dawkę do 2 kapsułek dziennie w celu utrzymania poziomu kwasów tłuszczowych. Przed stosowaniem u dzieci zaleca się zasięgnąć opinii lekarza pediatry. W przypadku stosowania jakichkolwiek leków, zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza przed rozpoczęciem suplementacji.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl