Eye Q Płyn cytrynowy 200 ml

Kod produktu: 23905
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat pomaga w nadpobudliwości oraz trudnościach w czytaniu i pisaniu

Producent: QPHARMA
Cena: 53,17 zł 53.17
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn o smaku cytrynowym

Opakowanie

Butelka szklana 200ml

Skład

Zalecana dzienna dawka podtrzymująca 5ml płynu) zawiera: Olej z ryb (omega-3) 800 mg, w tym: EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg Olej z wiesiołka (omega-6) 200 mg, w tym: GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg.

Działanie

Płyn bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej wiesiołka. Eye q znacząco redukuje zaburzenia uwagi, impulsywność i nadpobudliwość. Poprawia koncentrację i zmniejsza zachowania agresywne. Dzięki suplementacji Eye q może nastąpić poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania. Co ważne zmienia się również na korzyść samoocena i poczucie własnej wartości dzieci charakteryzujących się takimi problemami.Eye q jest unikalny ze względu na wyjątkowy skład jakościowy i ilościowy. Eye q to połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z dużą zawartością kwasu omega-3 EPA. Najnowsze badania pokazują, że omega-3 EPA odgrywa ważniejszą rolę w funkcjonowaniu mózgu niż omega-3 DHA. Omega-3 DHA jest ważnym budulcem komórek nerwowych.Korzyści wynikajace z podawania preparatu:

  • Znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwości.
  • Poprawa koncentracji.
  • Zmniejszenie zachowań agresywnych.
  • Poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania.
  • Poprawa samooceny i poczucia własnej wartości.

Preparat pozbawiony rybiego smaku i zapachu. Przyjazny dla dzieci nie zawiera cukru ani barwników.

Wskazania

Dzieci, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Sposób użycia

Przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 3 łyżeczki płynu (15ml) dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl